اینستاگرام امکان خرید از داخل چت را فراهم کرد

28 تیر 1401 - 13:42
اینستاگرام

اینستاگرام امروز قابلیت جدیدی عرضه کرده است که به کاربران اجازه خرید آنلاین از داخل چت را می‌دهد. این قابلیت برای خرید از کسب‌وکارهای کوچک ارائه شده است و همه کارهای پرداخت را در داخل چت انجام خواهد داد و دیگر نیازی به خروج از آن نخواهد بود.

ویژگی دیگر این قابلیت آن است که حتی سوالات شما و پاسخ‌های کسب‌وکار مربوطه و هر نوع ارتباط شما با یکدیگر در رابطه با محصول خریداری شده در همان صفحه چت انجام ‌خواهد شد. 

متا گفته است که هر هفته بیش از یک میلیارد درخواست خرید از کسب‌وکارها در پلتفرم‌های اجتماعی‌اش انجام‌ می‌شود و با توجه به این آمار  به نظر می‌رسد که این شرکت به‌دنبال آسان کردن پروسه خرید کالاها در این پلتفرم‌هاست.  

فرایند خرید در اینستاکرام به این صورت خواهد بود که شما با کسب‌وکار موردنظر خود از طریق دایرکت ارتباط برقرار خواهید کرد و بعد از آنکه له توافق رسیدید در همان صفحه چت سفارش خرید خود را خواهید گذاشت. همچنین هر سوالی که داشتید می‌توانید در همان صفحه از کسب‌وکار مذکور بپرسید. امکان ردیابی خریدها هم وجود خواهد داشت. 

اگر شما هم دارای یک کسب‌وکار کوچک هستید می‌تواتید از قابلیت جدید اینستاگرام برای توسعه آن و فروش اجناس خود استفاده کنید.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید