درباره ما

لوگوی تماس با ما تکفارس

مجموعه تکفارس با مدیریت آقای کسری نراقی، مدیر وب‌سایت‌های گیمفا و سینمافارس در سال ۱۳۹۱ رسماً آغاز به کار نمود. تکفارس از بدو تولد تاکنون، همواره در صدد خبررسانی و نگارش مقالات تخصصی در حوزه تکنولوژی بوده است.

بررسی و مقایسه محصولات هوشمند از جمله گوشی‌، تبلت، رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ‌ها، گجت‌های هوشمند، نرم‌افزار و سخت‌افزار و بسیاری نمونه بدیهی دیگر، از جمله حوزه‌‌های کاری تکفارس است. بررسی‌های ویدیویی و آیتم‌های اختصاصی، جعبه‌گشایی، زیرنویس رویدادها و و جشنواره‌های مختلف، از دیگر فعالیت‌های تکفارس طی سال‌های گذشته بوده که اگر ما را دنبال کرده باشید، فرصت استفاده از آن‌ها را داشته‌اید و در غیر این صورت، اکنون بهترین زمان جبران است!

بررسی خودرو، تاریخچه، بیوگرافی، تک‌لاین، گزارش قیمت و اطلاع‌رسانی آخرین تخفیف‌ها و … از دیگر بخش‌هایی هستند که به تازگی در تکفارس متولد شده‌اند و با قدرت، پابه‌پای بخش‌های دیگر حرکت خواهند کرد. نیازی به ذکر نیست که هیچ فرایندی بدون تلاش به سرانجام نمی‌رسد. اگرچه ما به دنبال سرانجام نیستیم اما فرایند پیشرفت و ترقی خود را پیوسته دنبال می‌کنیم.

در همین راستا شما نیز می‌توانید ما را یاری کنید. احساس می‌کنید که ایده‌ای بکر در ذهنتان شکل گرفته است و یا قسمتی از تکفارس را نمی‌پسندید؟ از قسمت تماس با ما، سردبیر را مطلع کنید. برای انجام ایده‌های خود، ارائه نظر کافی نیست؟ از قسمت همکاری، به ما بپیوندید تا در فهرست پیش‌رو، نام شما هم حک شود. با مجموعه تکفارس، از تمام اخبار و بررسی‌های روز دنیای تکنولوژی مطلع شوید و «فردا را از همین حالا زندگی کنید!»


مطالب مرتبط سایت