آموزش اضافه کردن موقعیت مکانی دلخواه به اینستاگرام

ایجاد یک موقعیت مکانی سفارشی در اینستاگرام یکی از بهترین راه‌های سوق دادن ترافیک کاربران اینستاگرامی به حساب شماست. اینکار به شما موقعیتی منحصر به فرد برای قرارگیری در مقابل شرکت‌های دیگر می‌دهد. همچنین اجازه می‌دهد تا دیگران موقعیت شما را بررسی کنند، که منجر به ارتقاء بیشتر حساب کاربری شما در سراسر سیستم عامل‌های دیگر می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه ایجاد یک موقعیت مکانی دلخواه به اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با تکفارس همراه باشید.

[divider][/divider]

برای ایجاد یک موقعیت مکانی سفارشی ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که برنامه‌های شما به‌روز باشد، برای این کار، هم برنامه اینستاگرام و هم فیسبوک مورد نیاز است. از آنجایی که این غول شبکه‌های اجتماعی (فیسبوک) صاحب اینستاگرام است، ابتدا باید موقعیت مکانی سفارشی خود را در فیسبوک ایجاد کرده و سپس آن را در اینستاگرام همگام کنید. در ادامه چگونگی انجام این کار را شرح می‌دهیم:

گام اول

روشن کردن خدمات موقعیت مکانی

شما می‌توانید خدمات موقیت مکان گوشی را از طریق برنامه فیس وک یا از طریق تنظیمات دستگاه خود فعال کنید. برای دسترسی به تنظیمات،فیسبوک را باز کنید، سپس روی دکمه منو ضربه بزنید.

در این منو، اگر از گوشی آیفون استفاده می‌کنید، “تنظیمات” را انتخاب کنید، سپس “تنظیمات حساب”، و بر روی “محل سکونت” ضربه بزنید. در صفحه بعدی، مطمئن شوید که گزینه “در هنگام استفاده از برنامه” را انتخاب کنید.

اگر از یک گوشی اندرویدی استفاده می‌کنید، «تنظیمات حساب»، سپس «محل سکونت» را انتخاب کنید و مطمئن شوید که «سابقه موقعیت مکانی» و «خدمات موقعیت مکانی» هر دو روشن است. اگر “تنظیمات حساب” را نمی‌بینید، ابتدا روی “تنظیمات” ضربه بزنید.

اگر در فعال کردن خدمات موقعیت مکان از داخل برنامه فیسبوک با مشکل روبرو شدید به تنظیمات دستگاه خود بروید.

اگر از آیفون استفاده می‎کنید، به “تنظیمات” رفته و سپس “حریم خصوصی” را باز کنید. روی “خدمات موقعیت مکانی” ضربه بزنید و سپس مطمئن شوید که فعال شده باشد. همچنین مطمئن شوید که فیسبوک در فهرست حریم خصوصی به حالت مجاز تغییر یافته است.

در یک دستگاه اندرویدی نیز، به منوی «موقعیت مکانی» در تنظیمات بروید (اگر نمی‌توانید آن را پیدا کنید، از ویژگی «جستجو تنظیمات» استفاده کنید)، پس مطمئن شوید که ویژگی موقعیت مکانی خود روشن کرده و در حالت «دقت بالا» تنظیم کرده‌اید. سپس، به «سابقه موقعیت مکانی Google» در پایین صفحه بروید و مطمئن شوید که این سرویس نیز روشن است. همچنین به بخش «برنامه‌ها» در «تنظیمات» مراجعه کرده (اگر نمیتوانید آن را پیدا کنید، از ویژگی جستجو استفاده کنید)، فیسبوک را پیدا کنید، «مجوزها» را انتخاب کرده و مطمئن شوید که «موقعیت مکانی» در آن فعال شده است.

گام دوم

یک وضعیت ثبت در فیس بوک ایجاد کنید

اکنون، وضعیت ثبت نام را در حساب فیس بوک خود ایجاد کنید. نام مکان مورد نظر خود را که می‌خواهید سفارشی کنید در نوار جستجو بنویسید. شما می‌بایست حرف اول محل خود را بزرگ نوشته و متاسفانه نمی‌توانید از هیچ اموجی یا نمادهایی مانند # و @ استفاده کنید. بنابراین کاملا ساده پیش بروید.

به پایین صفحه رفته و گزینه “افزودن [موقعیت سفارشی] …” را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید.

گام سوم

محل دلخواه خود را ایجاد کنید

هنگامی که “افزودن [موقعیت سفارشی] …” را انتخاب کردید، انتخاب کنید که کدام دسته بهترین توضیح برای موقعیت مکانی شما است.

پس از انتخاب دسته خود، فیسبوک از شما می‌خواهد یک مکان را انتخاب کنید. از گزینه “موقعیت فعلی من” استفاده کنید و یا محل مورد نظر خود را جستجو کنید و آن را بطور دستی انتخاب کنید. سپس، محل مورد نظر را ایجاد کرده و وضعیت ثبت نام خود را به فیس بوک ارسال کنید.

گام چهارم

برنامه اینستاگرام خود را باز کرده و یک پست جدید ایجاد کنید

برای اطمینان از اینکه موقعیت سفارشی شما ایجاد شده است، به اینستاگرام رفته و یک پست جدید ایجاد کنید، سپس روی «افزودن موقعیت مکانی» ضربه بزنید. موقعیت مکانی خود را که اخیرا ایجاد کرده‌اید جستجو کنید. پس از پیدا کردن آن، آن را در اینستاگرام خود ارسال کنید و تمام.

آیا شما تا کنون موقعیت مکانی دلخواه خود را به اینستاگرام اضافه کرده‌اید؟ تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette