HMD حق استفاده از علامت تجاری PureView را به دست آورده است

میر مهدی حامی
۵ شهریور ۱۳۹۷ - 13:59

HMD Global صاحب فعلی برند تجاری گوشی‌های هوشمند نوکیا است و به خوبی می‌داند که چگونه طرفداران خود را با محصولات نوستالژی نوکیا روبرو کند. اول از همه نوکیا ۳۳۱۰ (۲۰۱۷)، بعد از آن نوکیا ۸ سیروکو و نوکیا ۸۱۱۰ ۴G موزی شکل.

با توجه به فهرستی در دفتر مستقل حقوق مالکیت معنوی اروپا (EUIPO)، HMD Global در حال حاضر حق استفاده از PureView را دارد، به این معنی که ما ممکن است شاهد تولد دوباره نوکیا ۸۰۸ PureView محبوب و یا یک گوشی با فناوری مشابه Lumia 1020 با دوربین ۴۱ مگاپیکسلی باشیم.

این اولین نام مرتبط به نوکیا نیست که HMD پتنت آن را در EUIPO ثبت کرده است، بلکه Xpress-On و Asha نیز وجود دارند، اما هنوز هم به طور رسمی اعلام نشده که شاهد عرضه چنین گوشی‌هایی با محوریت قدرت صدا و هرآنچه که هرکدام از این برندها ارائه دهنده آن هستند، خواهیم بود یا خیر.

اگر این شرکت قصد داشته باشد تا یک گوشی هوشمند PureView را عرضه کند، ممکن است پشت آن دارای حالتی دایره فرم باشد، همانطور که بعضی از طرح‌های اولیه که در ابتدای سال ۲۰۱۸ منتشر شده بود، چنین طرحی را پیشنهاد می‌دادند و براساس گفته برخی منابع چینی، ممکن است تا پنج لنز دوربین در یک چینش دایره‌ای در پشت دستگاه وجود داشته باشد که توسط ZEISS توسعه داده خواهند شد.

آیا شما هم منتظر تولد دوباره PureView هستید؟ نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.