تردز قابلیت ویرایش پست‌ها را دریافت کرد

مهدی حلوائی
۲۱ مهر ۱۴۰۲ - 10:55
تردز

متا امروز یکی از قابلیت‌های مورد انتظار را برای تردز، پلتفرم رقیب X، عرضه کرد. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های خود را پس از انتشار، ویرایش کنند.

مطالب مرتبط:

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، امروز در خبری اعلام کرد که عرضه‌ی قابلیت ویرایش پست‌ها برای تردز از امروز آغاز شده است. کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت تا پنج دقیقه بعد از انتشار پست‌های خود، آنها را ویرایش کنند. با این وجود، پس از گذشت پنج دقیقه، پست‌های منتشرشده قفل خواهند شد و امکان ایجاد تغییر در آنها وجود نخواهد داشت.

تردز

قابلیت ویرایش پست‌ها برای هر دو نسخه‌ی تحت وب و اپلیکیشن تردز عرضه شده است. هرچند که این قابلیت کاملاً رایگان است اما در مقایسه با نمونه‌ی مشابه در X کمی محدودتر است چرا که مدت زمان قابلیت ویرایش پست‌ها در پلتفرم متا کمتر می‌باشد. تردز همچنین تاریخچه‌ی پست‌های ویرایش‌شده را نشان نمی‌دهد و تنها با یک نشان‌گر، این پست‌ها را مشخص می‌کند.

متا امروز قابلیت دیگری به نام «تردز صوتی» را برای پلتفرم خود عرضه کرده که امکان ضمیمه کردن فایل‌های صوتی به پست‌ها را می‌دهد. این قابلیت توسط تام وارن به نمایش گذاشته شده بود اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی برای تمامی کاربران ارائه می‌شود.

منبع: ۹To5Google

مطالب مرتبط سایت

پر بحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.