آخرین آپدیت تلگرام در سال ۲۰۲۲ با قابلیت های جذاب عرضه شد

افشین نوری
۱۰ دی ۱۴۰۱ - 16:46
اپلیکیشن تلگرام

تلگرام امروز جدیدترین آپدیت خود و در واقع آخرین آپدیت سال  ۲۰۲۲ را عرضه کرد. این به‌روزرسانی قابلیت‌های جذاب زیادی دارد که می‌تواند برای همه کاربران مفید باشند. 

یکی از قابلیت‌های خوب این آپدیت، امکان استفاده از یک افکت جدید برای تار کردن متن و ویدیوهای ارسالی در چت‌هاست که این قابلیت به کاربران کمک خواهد کرد تا مانع از لو رفتن محتوای متن یا ویدیو شوند. کار کردن با این افکت بسیار ساده است و در صورتی که بخواهید آن را از روی متن و ویدیو حذف کنید فقط کافی است که روی آن ضربه بزنید.

قابلیت بعدی تلگرام، این اجازه را به شما خواهد داد تا حافظه گوشی خود را هنگام استفاده از این اپلیکیشن پیام رسان مدیریت کنید و کش‌های اضافی مربوط به چت‌ها را پاک‌سازی نمایید.

قابلیت بعدی، مربوط به ابزارهای ترسیم تلگرام می‌شود که به شما اجازه تغییر ضخامت خطوط ترسیم را خواهد داد. ابزارهای دیگری نیز در این بخش ارائه شده‌اند که به انتخاب بهتر رنگ‌ها برای ترسیم خطوط کمک خواهند کرد. 

در بخش فونت‌ها نیز کاربران امکان انتخاب فونت‌ها و سایزهای مختلف را خواهند داشت. قابلیت بعدی تلگرام، امکان انتخاب عکس پروفایل برای سایر کاربران است. در این قابلیت امکان پیشنهاد عکس پروفایل برای افراد نیز وجود خواهد داشت.

قابلیت‌های امنیتی جدیدی نیز برای کاربران تلگرام ارائه شده است که از آن جمله می‌توان به مخفی کردن لیست اعضا در گروه‌های ۱۰۰ نفر به بالا، محافظت‌های امنیتی جدید برای عکس پروفایل و موارد دیگر اشاره کرد.  

ایموجی‌های جدیدی نیز ارائه شده‌اند که اکثر آن‌ها فقط برای کاربران نسخه پریمیوم قابل دسترس هستند. 

منبع: Gizchina

مطالب مرتبط سایت

پر بحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.