جدیدترین شبیه ساز پلی استیشن ۲ اندروید AetherSX2 این هفته منتشر می شود

8 آذر 1400 - 17:53
شبیه ساز پلی استیشن aethersx2

اخیراً یک شبیه‌ساز پلی استیشن ۲ جدید با نام AetherSX2 برای اندروید معرفی شده که در حال پشت سر گذاشتن مراحل اولیه آزمایش است.

این اپلیکیشن مبتنی بر شبیه‌سازی PCSX2 است که مدت‌ها پیش برای رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. در حقیقت اکنون این شبیه‌ساز اندرویدی مراحل آزمایش را پشت درهای بسته می‌گذارند و دقیقاً همین سوال را پیش می‌آورد که ما چه زمانی می‌توانیم تجربه واقعی کار با آن را ببینیم؟

مطالب مرتبط:

طبق گفته سازنده روی پست اخیر خودش در دیسکورد، احتمالاً طی هفته آینده کاربران می‌توانند در برنامه آزمایش این اپلیکیشن نام‌نویسی کنند. بنابراین اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، تا آخر هفته قادر به دانلود این شبیه‌ساز جدید پلی استیشن ۲ روی دستگاه اندرویدی خود خواهید بود.

با این حال نباید فراموش کرد که هنوز زمان عرضه اولین نسخه پایدار AetherSX2 مشخص نیست. در واقع اگر کوچک‌ترین مشکلی بعد از ارائه نسخه آزمایشی رخ دهد شاد تا مدت‌ها شاهد تاخیر تاریخی باشیم که هنوز هم تمام و کمال مشخص نشده است!

به هر نحو انتظار می‌رود که با عرضه این شبیه‌ساز، کاربران اندروید سرانجام بتوانند از مشکلات شبیه‌سازی مانند DamonPS2 عبور کرده و به تجربه‌ای بسیار باثبات‌تر برسند.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ایمان شعبانی مقدم گفت:

    من تست کردم روی ردمی نوت ۹.نسبتا خوب بود اما روی Poco x3 pro عالیه