اینستاگرام به شما اجازه خواهد داد تا رسید خواندن را در دایرکت غیرفعال کنید

افشین نوری
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - 07:34
اینستاگرام

کاربران اینستاگرام به زودی گزینه‌ای برای غیرفعال کردن رسید خواندن در پیام مستقیم یا همان دایرکت خواهند داشت.

مارک زاکربرگ و آدام موسری در کانال پخش اینستاگرام خود گفته‌اند که این تغییرات در مرحله بتا هستند.

موسری تصویری از این قابلیت منتشر کرده است که نحوه فعال کردن و غیرفعال کردن آن را نشان می‌دهد. با این حال او صحبتی درباره اینکه که آیا این قابلیت برای مسنجر نیز عرضه خواهد شد یا خیر. ما همچنین نمی‌دانیم که این قابلیت چه زمانی در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

در هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این قابلیت در نهایت کی به دست کاربران می‌رسد. آدام موسری همچنین گفته است که این شرکت در حال تست این قابلیت است که فقط پست‌های افراد تائید شده را در فید دیگران نشان دهد.

به گفته موسری، یک گزینه جدید Meta Verified در قسمت Following و Favorites برای کاربران اینستاگرام نمایش داده خواهد شد تا به آنها اجازه داده شود بین دو نوع فید سوئیچ کنند.

گفتنی است سرویس Meta Verified که در اوایل سال جاری ارائه شد، با قیمت ۱۱.۹۹ دلار برای نسخه وب و ۱۴.۹۹ دلار برای اپلیکیشن قابل دسترس است.

در هر حال باید ببینیم بازخورد کاربران نسبت به قابلیت جدید اینستاگرام چگونه خواهد بود. همچنین برخی کاربران اینستاگرام یک قابلیت جدید دریافت کرده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد تا یک نظرسنجی در قسمت نظرات پست های خود ایجاد کنند. این قابلیت فعلا برای همه کاربران در دسترس نیست، بلکه فقط برای تعدادی از خالقان محتوا قابل دسترس است.

قابلیت جدید اینستاگرام توسط آدام موسری، رئیس این شرکت اعلام شده است. او این خبر را در کانال پخش خود منتشر کرد و تاکید کرده که نظرسنجی های اینستاگرام را اکنون می‌توان در بخش نظرات پست‌های فید و ریلز اضافه کرد.

مطالب مرتبط سایت

پر بحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.