ایرباد پلی استیشن با قابلیت نویز کنسلینگ در FCC رویت شد

افشین نوری
۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - 11:10
پلی استیشن

اسناد سازمان FCC نشان می‌دهند که ایرباد پلی استیشن با قابلیت نویز احتمالا به زودی معرفی خواهد شد. شایعات قبلی احتمال معرفی این ایرباد توسط سونی را قوت بخشیده بودند. این ایرباد برای کنسول پلی استیشن ۵ ساخته می‌شودو اسناد FCC نشان می‌دهند که این دستگاه مجهز به آداپتور USB خواهد بود.

همانطور که گفته شد این ایرباد به طور خاص برای پلی استیشن ۵ طراحی شده است و ما با یک ایرباد بی‌سیم جدید گیمینگ با قابلیت حذف نویز روبرو خواهیم بود. طبق اطلاعات FCC، این ایرباد دارای شماره مدل YY2977 است و شماره مدل USB آن YY2980 است.

پلی استیشن

پلی استیشن ۵ از اتصال بلوتوث پشتیبانی نمی‌کند. به همین خاطر آداپتور USB یک وسیله جانبی عالی برای دستیابی به اتصال بی سیم برای ایرباد سونی است. ایرباد پلی استیشن دارای طراحی جعبه لولایی خواهند بود و هیچ حاشیه‌ای ندارند. طبق شایعات، این ایرباد هدست با برند پلی استیشن یا INZONE عرضه خواهد شد.

سونی هنوز به‌طور رسمی صحبتی درباره این ایرباد نکرده است و باید ببینیم قیمت و زمان عرضه آن چه زمانی خواهد بود. اخیرا هوندا نیز اعلام کرده بود که با همکاری سونی می‌خواهد تجربه گیمینگ پلی استیشن ۵ را روی خودروهای الکتریکی خود ارائه کند. سونی و هوندا به تازگی قراردادی را امضا کرده‌اند که منجر به ارائه قابلیت های منحصر به فرد گیمینگ روی خودروهای الکتریکی هوندا خواهد شد. یکی از این قابلیت‌ها،  مجهز کردن خودروها به کنسول پلی استیشن ۵ تاست تا سرنشینان این خودرو ها بتوانند از مزیت های کنسول بازی در حین سفر استفاده کنند.

رئیس هوندا گفته است که هدف نهایی این شرکت ارائه خودروهای الکتریکی است که مبتنی بر گیمینگ، موزیک و فیلم خواهد بود. به گفته این مدیر هوندا‌، رقابت در بازار خودروهای الکتریکی بسیار شدید شده است و بنابراین آن‌ها باید قابلیت هایی ارائه کرد که خودروی شرکت‌شان را از بقیه شرکت‌ها متمایز کند.

وی اظهارات رئیس هوندا برای خودروهای الکتریکی مبتنی بر محتوا جزو اولویت‌های این شرکت است و اولین مدل از این نوع خودروها در سال ۲۰۲۵ در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.