فاش شد: خودروی الکتریکی شیائومی کپی برداری از خودروی مدل ۳ تسلا خواهد بود

6 بهمن 1401 - 11:08

شیائومی خود را برای معرفی اولین خودروی الکتریکی خود آماده می‌کند و‌ تاکنون شایعات زیادی درباره آن وجود داشته است و حالا اطلاعات تازه‌ای درباره آن فاش شده است. 

طبق اطلاعات امروز، خودروی الکتریکی شیائومی در سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد و طراحی آن شبیه به یک خودروی سدان بزرگ خواهد بود. گزارش امروز ادعا کرده است که خودروی شیائومی از نظر ظاهری شباهت زیادی به خودروی مدل ۳ تسلا خواهد داشت و این نشان می‌دهد که شیائومی احتمالا از روی تسلا کپی‌برداری خواهد کرد. 

تسلا یکی از شرکت‌های موفق در زمینه خودرو الکتریکی است و طراحی خودروهای این شرکت به‌گونه‌ای که نظر مشتریان را به خود جلب می‌کند. با این حال، یکی از مدیران شیائومی گفته است که خودروی این شرکت همچنلن در حال توسعه است و طراحی آن ممکن است تا آخرین لحظه تغییر کند. بنابراین شکل ظاهری  آن هنوز قطعی نشده است و به شایعات موجود نباید اعتنا کرد. ‌

اخیرا نیز تصاویری از خودروی الکتریکی شیائومی در حال تست شدن در مناطق برفی چین رویت شده بود، اما روی آن را پوشانده بودند تا طراحی‌اش فاش نشود. بنابراین تا سال ۲۰۲۴ هنوز یکسال باقی مانده است و شیائومی ممکن است تغییرات زیادی در آن ایجاد کند.

منبع: NT

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید