با تکان دادن گوشیتان به اینستاگرام مشکلات فنی را گزارش دهید

28 آبان 1400 - 18:18
اینستاگرام

اینستاگرام از سال 2017 به کاربران این امکان را می‌دهد که در هر پست تا 10 عکس و ویدئو قرار دهند، اما اکنون، بعد از 4 سال، قابلیتی در حال اضافه شدن است که به کاربران این اجازه را می‌دهد که بتوانند یک عکس یا کلیپ را از این سری پست‌ها با تعداد بالای عکس یا ویدئو، حذف کنند.

آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام در یکی از ویدئوهای هفتگی‌اش در توییتر توضیح می‌دهد که این قابلیت چگونه کار می‌کند.

اکنون شما با فشردن آیکون سه نقطه و بعد دکمه Edit، می‌توانید از چرخه‌ خود عکس یا ویدئویی را حذف کنید. برای اینکار روی عکس یا ویدئو خود پس از زدن دکمه Edit، دکمه Delete را فشرده تا عکس یا ویدئو مورد نظرتان حذف شود. به گفته موسری، این قابلیت درحال حاظر تنها بر روی سیستم عامل IOS در دسترس است، هرچند به زودی به اندروید نیز خواهد آمد. وی همچنین افزود که اینستاگرام باید این قابلیت را خیلی قبل‌تر اضافه می‌کرده است.

مطالب مرتبط:

اگر شما ساکن آمریکا هستید، به ویژگی دیگری هم دسترسی دارید. این ویژگی Rage Shake نام دارد و دقیقا همانطور که از نامش بر‌می‌آید عمل می‌کند. اگر شما درحال استفاده از اینستاگرام هستید و چیزی به درستی کار نمی‌کند، گوشی خود را تکان دهید. انجام اینکار باعث می‌شود که بخش گزارش ایراد اینستاگرام باز شود. شما می‌توانید در این بخش مشکل خود را برای شرکت نوشته و ارسال کنید. موسری می‌گوید این کار به اینستاگرام در اولویت بندی ایرادات فنی که باید رفع کنند کمک شایانی می‌کند. Rage Shake  در حال حاضر تنها در آمریکا در دسترس است.

هر دو ویژگی نحوه استفاده شما از اینستاگرام را تغییر نمی‌دهند، اما باید ویژگی های قابل توجهی باشند.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.