تحلیلگر: فولکس واگن در سال 2025 از تسلا پیشی خواهد گرفت

24 شهریور 1400 - 16:36
فولکس واگن

در حال حاضر تسلا برترین شرکت سازنده‌ی خودروهای برقی است اما بسیاری از افراد بر این باورند که تسلا توان حفظ جایگاه خود در این بازار را نداشته و شرکت‌های خودروسازی دیگر مانند فولکس واگن با محصولات متنوع خود جای این شرکت در صدر جدول برترین شرکت‌های سازنده‌ی خودروهای برقی را خواهد گرفت.

در بازار فعلی خودروهای برقی، فولکس واگن تنها شرکتی است که توانایی ایجاد رقابت برای تسلا را دارد. این کمپانی بزرگ مالک بسیاری از برندهای خودروسازی بوده و در گذشته نیز توانایی خود در ساخت خودروهای برقی توانمند را ثابت کرده است. همچنین آقای هربرت دیس، مدیرعامل فولکس‌ واگن، نیز اعلام کرده که هدف این شرکت تبدیل‌شدن به برترین سازنده‌ی خودروهای برقی تا سال 2025 است.

فولکس واگن اعلام کرده که تا سال 2030 تعداد 70 خودروی تمام‌برقی را در سرتاسر جهان عرضه خواهد کرد و همچنین فعالیت خود در کشور آمریکا را نیز افزایش خواهد داد. براساس گزارش تحلیل‌‌گر LMC Automative، این شرکت در مسیر درستی قرار داشته و احتمالاً در سال 2025 از شرکت تسلا پیشی خواهد گرفت. البته شرکت تسلا نیز در حال تاسیس دو کارخانه‌ی جدید در آمریکا و آلمان بوده و تا قبل از پایان سال 2021 میزان تولید خود را افزایش خواهد داد.

آیا فولکس واگن تا سال 2025 گوی سبقت را از رقیب آمریکایی خود خواهد ربود؟ تسلا تا سال 2025 و حتی 2030 در چه جایگاهی قرار خواهد داشت؟ آیا این شرکت سرانجام خودروهای متوع‌تری را به بازار عرضه خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: InsideEVs

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.