تصاویر زنده سامسونگ گلکسی واچ ۴ کلاسیک منتشر شد

9 مرداد 1400 - 20:02
سامسونگ گلکسی واچ ۴ کلاسیک

سامسونگ ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۴ کلاسیک را در تاریخ ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) در رویداد گلکسی آنپکد رونمایی خواهد کرد. تا به حال رندرهای مختلفی از این محصولات به بیرون درز پیدا کرده بود اما امروز تصاویر زنده‌ی گلکسی واچ ۴ کلاسیک منتشر شد که با رندرهای قبلی همخوانی داشته و رابط کاربری آن را نیز نشان می‌دهد.

مطالب مرتبط:

گلکسی واچ ۴ کلاسیک از زه قاب چرخشی و دو دکمه در سمت راست استفاده می‌کند. گفته می‌شود که این ساعت در سه رنگ مختلف عرضه خواهد شد. با این وجود، تصاویر منتشرشده تنها دو رنگ از این ساعت را به نمایش گذاشته‌اند. سامسونگ جزئیات زیادی از گلکسی واچ ۴ کلاسیک را منتنشر نکرده اما گفته می‌شود که این ساعت از پردازنده‌ی اکسینوس W920 استفاده کرده و در سه سایز ۴۲ میلی‌متر، ۴۴ میلی‌متر و ۴۶ میلی‌متر عرضه خواهد شد.

محافظ گوریلا گلس +DX/DX، مقاومت برابر آب تا عمق ۵۰ متر، گواهی MIL-STD-810G، حسگر ضربان قلب، ردیاب خواب، حسگر اکسیژن خون، جی پی اس و گام‌شمار از دیگر ویژگی‌های شایعه‌شده‌ی این ساعت می‌باشند.

نظر شما در مورد ساعت هوشمند گلکسی واچ ۴ کلاسیک چیست؟ آیا از طراحی این ساعت رضایت دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GSMArena

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.