ترکیب حافظه مدل های گلکسی S23 فاش شد

12 دی 1401 - 07:08
گلکسی S23 اولترا

سری گلکسی S23 سامسونگ قرار است تا یک ماه آینده معرفی شود و حالا اطلاعات تازه‌ای درباره مشخصات حافظه این گوشی‌ها فاش شده است. 

طبق اطلاعاتی که امروز فاش شده است سه مدل گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس و S23 اولترا به حافظه پایه ۲۵۶ گیگابایت معرفی خواهند شد. اگر این اطلاعات صحت داشته باشند مطمئنا خبر خوبی برای مشتریان خواهد بود چرا که سال گذشته سری گلکسی S22 با حافظه پایه ۱۲۸ گیگابایت عرضه شد. 

اطلاعات امروز همچنین به ترکیب حافظه مدل‌های سری گلکسی S23 اشاره کرده است. ظاهرا مدل‌های گلکسی S23 و S23 پلاس فقط در یک نسخه ۸/۲۵۶ گیگابایتی ارائه خواهند شد در حالیکه مدل گلکسی S23 اولترا در یک حافظه رم ۱۲ گیگابایت و سه حافظه داخلی ۲۵۶، ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایت عرضه خواهد شد. البته شایعات قبلی به رم ۸ گیگابایت نیز برای مدل اولترا اشاره کرده‌اند. 

البته این اطلاعات خنوز تایید نشده‌اند، اما شاید حذف نسخه ۱۲۸ گیگابایتی حرکت هوشمندانه‌ای از سوی سامسونگ نباشد چرا که خیلی از مشتریان ممکن است نسحه ۲۵۶ گیگابایتی را نخواهند یا اینکه بودجه لازم برای خرید آن را نداشته باشند. در هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ چه فکرهایی در سر دارد. نطر شما درباره حذف حافظه ۱۲۸ گیگابایتی از سری گلکسی S23 سامسونگ چیست؟

منبع: Notebookchek

برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید