گوگل قابلیت های جدیدی برای اپلیکیشن های جیمیل،گوگل میت و گوگل داک ارائه کرد

7 آذر 1401 - 17:34
جیمیل

گوگل گفته است که قابلیت‌های جدیدی برای برخی از اپلیکیشن های خود از جمله جیمیل، گوگل استریت، گوگل میت، گوگل داک و گوگل اسلاید ارائه کرده است که در ادامه به برخی از آنها می‌پردازیم.

در رابطه با سرویس جیمیل باید بگویم که گوگل قصد دارد پروسه جستجو در این سرویس را سریع‌تر و راحت‌تر کند و از آنجائیکه گوگل یکی از بزرگترین موتورهای جستجوی دنیا را دارد انجام این کار برای او بسیار آسان خواهد بود. کاربران جیمیل تاکنون انتقادات زیادی نسبت به گزینه جستجو در این سرویس داشته‌اند و حالا به نظر می‌رسد که این انتقادات مورد توجه شده‌اند‌.

اپلیکیشن گوگل شیت هم به‌روزرسانی شده و کاربران به راحتی می‌توانند داده‌های خود را در آن مشاهده کنند. کاربران این اپلیکیشن همچنین می‌توانند به‌راحتی سایز تب‌های Pivot را در هنکام ایجاد و ویرایش شیت‌ها تغییر دهند.  اپلیکیشن گوگل چت هم در بروزرسانی جدید خود به کاربران اجازه خواهد داد تا فایل‌های مختلفی را در چت‌های خود به اشتراک بگذارند.

این آپدیت‌ها به تدریج در حال انتشار هستند و در روزهای آینده به دست کاربران خواهد رسید، بنابراین کسانی که هنوز آنها را دریافت نکردند باید کمی صبور باشند. گوکل گفته است که این آپدیت ظرف ۱۵ روز آینده به‌طور کامل منتشر خواهند شد‌.‌

منبع: Gizchina

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید