اینستاگرام قابلیت استفاده از هشتگ برای پشتیبانی از کمپین های اجتماعی را ارائه می کند

9 فروردین 1401 - 10:40
اینستاگرام

اینستاگرام قصد دارد به‌زودی هشتگ‌های خاصی را به پلتفرم خود اضافه کند تا به کاربران اجازه دهد از کمپین‌ها و حرکت‌های اجتماعی پشتیبانی کنند.

اینستاگرام در همین رابطه گفته است:

ما در حال تست قابلیت جدیدی هستیم که به کاربران کمک خواهد کرد تا حرکت‌ها و کمپین‌های اجتماعی را به‌سرعت در اینستاگرام پیدا کرده و از آن‌ها پشتیبانی کنند. هدف ما در یک شبکه اجتماعی باید این باشد که افراد به‌راحتی بتوانند صدای خود را به گوش دیگران برسانند و خود را در فعالیت‌های جمعی سهیم بدانند. بنابراین ما فکر می‌کنیم که باید تمرکز خود را روی این موضوع بگذاریم.

اینستاگرام برای تست این قابلیت، هشتگ‌های مختلفی را آماده کرده است که شامل BlackLivesMatter، womensrights و climatecrisis می‌شوند. اینستاگرام می‌گوید که برای تهیه لیست اولیه این هشتگ‌ها، با سازمان‌های مختلفی مشورت کرده است. این لیست قرار است در ادامه‌ی کار، کمپین‌های دیگری را نیز شامل بشود.

اینستاگرام

کاربران هنگام مواجهه با این هشتگ‌ها سه انتخاب خواهند داشت: یک انتخاب، گزینه Support است که به کاربر اجازه خواهد داد همه اطلاعات کمپین مزبور را مشاهده کند، گزینه دیگر Spread the Word است که امکان به‌اشتراک‌گذاری یک کمپین را از طریق پیام دایرکت فراهم خواهد کرد و گزینه آخر Create a Fundraiser است که اجازه جمع‌آوری کمک مالی را خواهد داد.

در هر حال، به نظر می‌رسد اینستاگرام ایده‌های جدیدی برای پلتفرم خود در نظر دارد و باید منتظر بمانیم و ببینیم این ایده‌ها به کجا ختم می‌شوند. نظر شما درباره این قابلیت چیست؟

منبع: Ms Power User

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.