مایکروسافت اولین نسخه بتای ویندوز ۱۱ را منتشر کرد

9 مرداد 1400 - 15:11
نسخه رسمی بتای ویندوز 11

مایکروسافت سرانجام اولین بتای رسمی سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ را در دسترس قرار داد. این شرکت از کاربرانی که نسخه‌ی مخصوص توسعه‌دهندگان را دانلود کرده بودند درخواست کرده تا به این نسخه‌ی پایدارتر نقل مکان کنند. در حالت عادی این کار به نصب مجدد سیستم‌عامل نیاز خواهد داشت اما کاربران می‌توانند برای مدتی محدود از نسخه‌ی توسعه‌دهندگان به بتای جدید سوییچ کنند. برای این کار وارد بخش “Windows Update” و سپس “Windows Insider Program” شوید.

مطالب مرتبط:

نسخه رسمی بتای ویندوز 11

دقت داشته باشید که ویندوز ۱۱ کماکان در دست توسعه بوده و با این‌که نسخه‌ی بتای رسمی آن نسبت به نسخه‌ی توسعه‌دهندگان مشکلات کمتری داشته و پایدارتر است، اما این سیستم‌عامل کماکان برای بسیاری از کاربران مناسب نبوده و نصب آن پیشنهاد نمی‌شود. در صورت تمایل به نصب این نسخه از ویندوز ۱۱، قبل از طی‌کردن مراحل گفته‌شده، از توانایی سیستم خود برای اجرای آن اطمینان پیدا کنید. متاسفانه بسیاری از پردازنده‌های جدید نیز امکان اجرای ویندوز ۱۱ را ندارند. نسخه‌ی پایدار و اصلی ویندوز ۱۱ در اکتبر (مهر) سال جاری عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد نسخه‌ی بتای ویندوز ۱۱ چیست؟ آیا از تغییرات ایجادشده در این سیستم‌عامل راضی هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.