جدیدترین پیش‌نمایش ویندوز ۱۱ به‌صورت یکپارچه با برنامه تیمز عرضه شد

۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
ویندوز ۱۱

مایکروسافت در زمان معرفی ویندوز ۱۱ در ماه ژوئن امسال اعلام کرد که برنامه تیمز (Teams) را با این سیستم عامل یکپارچه خواهد کرد و کاربران قادر به ارتباط با دوستان خود از طریق یک پنجره چت جدید خواهند بود. هرچند اولین نسخه پیش‌نمایش ویندوز ۱۱ فاقد چنین قابلیتی بود، اما حالا مایکروسافت شروع به عرضه محدود آن در جدیدترین نسخه ویندوز ۱۱ اینسایدر کرده است.

مطالب مرتبط:

برندون لبلانک (Brandon LeBlanc) از مدیران مایکروسافت دیروز گفت که همه قابلیت‌های وعده‌ داده شده برای برنامه تیمز در ویندوز ۱۱ به‌تدریج عرضه خواهد شد. او در یک پست وبلاگی نوشت: شما در اولین مرحله قادر به لاگین کردن، اضافه کردن مخاطبان و ارتباط از طریق چت‌های فردی و گروهی خواهید بود. در هفته‌های اینده، ما قابلیت‌های دیگری مانند تماس صوتی و ویدئویی، میتینگ‌ها، به‌اشتراک‌گذاری صفحات و امکانات دیگری را عرضه خواهیم کرد. قابلیت چت نیز ابتدا برای برخی از اینسایدرها ارائه خواهد شد و آن‌ها برای این کار می‌توانند روی آیکون Chat در نوار ابزار کلیک کرده و با اکانت مایکروسافت خود وارد شوند.

ویندوز ۱۱ ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند یک طراحی کاملاً جدید، منوی استارت مرکزی، امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی و قابلیت‌های دیگری را ارائه کرده است و احتمالاً در ماه اکتبر امسال شاهد عرضه نسخه نهایی آن خواهیم بود.

منبع: The Verge

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.