تصویر جدیدی از خودروی لکسوس NX 2022 منتشر شد

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
لکسوس NX 2022

تا رونمایی کامل از خودروی نسل بعدی لکسوس NX 2022 تنها یک روز باقی مانده است. این خودرو که به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای SUV محسوب می‌شود، در تاریخ ۱۱ ژوئن (و یا ۱۲ ژوئن بسته به منطقه‌ی زمانی) رونمایی شده و اواخر سال جاری در آسیا، آمریکای شمالی و اروپا به فروش خواهد رسید. تصاویر متعددی از این خودرو در ماه فوریه‌ (بهمن) منتشر شد و شرکت لکسوس در تلاش است تا با انتشار تیزرهای جدید، توجه کاربران را به رویداد معرفی این خودرو جلب کند.

جدیدترین تصویر از خودروی لکسوس NX 2022 در صفحه‌ی رسمی فیسبوک این شرکت ژاپنی منتشر شد. این تصویر قسمت جلویی و چرخ جلو سمت چپ خودرو را به نمایش گذاشته است. این تصویر توجه بسیاری از علاقه‌مندان را جلب کرده و چندهزار لایک را در فیسبوک به‌دست آورد.

مطالب مرتبط:

لکسوس NX 2022

گفته می‌شود که این خودرو از پلتفرم مشترکی با خودروی تویوتا RAV4 استفاده کرده و از این رو برخی از گزینه‌های پیشرانه‌ی هر دو خودرو مشابه یکدیگر خواهند بود. به احتمال زیاد نسخه‌ی پایه‌ی لکسوس NX 2022 از موتور چهارسیلندر و ۲٫۵ لیتری RAV4 استفاده خواهد کرد. همچنین موتور کم‌مصرف‌تر و هایبریدی RAV4 پرایم در نسخه‌ی لوکس این خودرو مورد استفاده قرار خواهد گرفت و سرعت و مصرف آن را ارتقا خواهد داد.

لکسوس NX 2022

براساس تصاویر منتشرشده در فوریه به‌نظر می‌رسد که با یک طراحی انقلابی در این خودرو روبه‌رو خواهیم بود. شاید مهم‌ترین پیشرفت این خودرو در قسمت جلویی آن بوده است جایی که چراغ‌های ال ای دی خودرو درون چراغ‌های اصلی قرار گرفته و از قسمت سپر جلویی جدا شده است.

تا رونمایی از لکسوس NX 2022 تنها یک روز باقی مانده و احتمالاً این آخرین تصویر منتشرشده قبل از رونمایی آن باشد. با این حال، شرکت لکسوس به دنبال جلب توجه کاربران برای یکی از مهم‌ترین خودروهای خود بوده و انتشار تیزر دیگری از این خودرو جای تعجبی نخواهد داشت.

نظر شما در مورد این خودرو چیست؟ آیا طراحی جدید خودروی لکسوس NX 2022 می‌تواند فروش مورد انتظار آن را تضمین کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Motor1

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.