سامسونگ ویدیوی جدیدی از تست مقاومت گلکسی زد فلیپ ۳ منتشر کرد [تماشا کنید]

افشین نوری
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - 14:01
بررسی سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۳

سامسونگ جزئیات تازه‌ای درباره تست‌های مقاومت گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ خود منتشر کرده است. این گوشی‌ها در ماه آگوست امسال معرفی شدند و هنوز مشخص نیست که چرا سامسونگ حالا این اطلاعات را منتشر می‌کند. شاید سامسونگ خواسته تا با انتشار این اطلاعات، پاسخی به شایعات موجود درباره ترک خوردن نمایشگر گلکسی زد فلیپ ۳ بدهد.

سامسونگ در گذشته نیز ویدیوهایی از تست مقاومت دستگاه‌های خود منتشر کرده است و فقط این شرکت نیست که چنین ویدیوهایی منتشر می‌کند، اپل نیز قبلا ویدیوهایی درباره مشکل آنتن آیفون ۴ خود منتشر کرده بود.

مطالب مرتبط:

البته ویدیویی که سامسونگ یه‌تازگی منتشر کرده اشاره صریحی به مشکل نمایشگر گلکسی زد فلیپ ۳ ندارد و این در حالی است که اخیراً گزارش‌های متعددی از ایجاد ترک‌هایی در وسط نمایشگر این گوشی منتشر شده است.

دانلود ویدیو

برای مثال، یکی از کاربران گفته است که چند روز بعد از خرید گلکسی زد فلیپ ۳ متوجه شده است که ترک‌هایی در نمایشگر این گوشی ایجاد شده؛ بدون اینکه اتفاق خاصی برای گوشی او افتاده باشد یا اینکه گوشی او از ارتفاع افتاده باشد یا تحت تاثیر حرارت یا سرمای شدید قرار گرفته باشد.

کاربر دیگری نیز در ردیت به مشکل مشابهی اشاره کرده و گفته است که چند روز بعد از خرید زد فلیپ ۳ متوجه ترک‌هایی در نمایشگر آن شده است. این مشکل فقط مختص به زد فلیپ ۳ نبوده و کاربران گلکسی زد فولد ۲ نیز قبلاً چنین مشکلاتی را تجربه کرده‌اند.

بزرگترین سوالی که همیشه درباره گوشی‌های تاشوی سامسونگ وجود داشته این است که مقاومت آن‌ها تا چه اندازه است؛ به‌ویژه بعد از اینکه اولین مدل گلکسی زد فولد، به‌خاطر مشکلاتی در نمایشگرش با تاخیر عرضه شد. گزارش‌های جدید کاربران نشان می‌دهد که گوشی‌های تاشو سامسونگ هنوز دارای مشکلات مقاومتی هستند و این شرکت باید فکری برای طرف کردن آن‌ها بکند.

منبع: The Verge

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.