ریلمی به ساخت اولین لپ تاپ خود اشاره کرد

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
لپ تاپ ریلمی

ریلمی در حال تلاش برای گسترش‌دادن دامنه‌ی محصولات خود بوده و حالا به‌نظر می‌رسد که لپ تاپ‌ها نیز به لیست محصولات این شرکت اضافه خواهند شد. مادهاو شث، مدیرعامل شعبه‌ی هند و اروپای شرکت ریلمی، تصویری را در توییتر منتشر کرد که در آن گوشه‌ی یک لپ تاپ از یک کیف بیرون آمده و عبارت ‘Hello World’ به صورت کد باینری در بالای آن آمده است.

مطالب مرتبط:

مادهاو تایید کرد که نام این محصول به هشتگ techlife کاربران اضافه خواهد شد و از این رو احتمالاً این محصول بخشی از شرکت دیزو خواهد بود. دیزو زیرگروه جدید شرکت ریلمی بوده و وظیفه‌ی ساخت محصولات اینترنت اشیای این شرکت را برعهده خواهد داشت. با این حال ممکن است که این محصول از سری کاملاً متفاوتی باشد چرا که هنوز اطلاعات دقیقی در مورد آن اعلام نشده است.

لپ تاپ ریلمی

ساخت لپ تاپ شرکت ریلمی را به اولین زیرگروه شرکت BBK تبدیل خواهد کرد که وارد بازار رایانه‌ها می‌شود. شرکت‌های اوپو و وان‌پلاس هنوز اقدام مشابهی را انجام نداده‌اند.

نظر شما در مورد ورود شرکت ریلمی به بازار لپ تاپ جیست؟ آیا لپ تاپ‌های این شرکت توانیی رقابت با لپ تاپ‌های قدرتمند شرکت‌های دیگر را خواهند داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GSMAreana

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.