جنون سرعت | ۵ عنوان ریسینگ برتر سال

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰

میدان مسابقه، جایی برای رقابت تنگاتنگ میان شرکت کنندگان و مکانی برای نشان دادن استعداد خودشان. شرکت کنندگان سعی می کنند قبل از مسابقه خودرو خود را تا حد امکان عاری از نقص فنی کنند تا در میدان مسابقه به مشکل برنخورند. هم چنین از طرفی دیگر بر روی ظاهر ماشین خود کار می‌ کنند تا در میدان مسابقه، آن را به رخ یک دیگر بکشند. در مسیر های مختلف با سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت برانید و بگذارید ماشین هایتان هر چقدر که در توانشان هست بتازند. این شما هستید که انتخاب می‌ کنید پیروز از میدان خارج شوید یا بازنده. برای پیروز شدن بیشتر از هر روز دیگری باید تخته گاز بروید تا به نتیجه دلخواه تان برسید. آیا همیشه این رقابت سالم است و بازیکنان به درستی از آن پیروی می‌کنند؟ قطعاً این گونه نیست و نخواهد بود. روزانه شاهد پیشرفت هر چه بیشتر صنعت بازی های ویدیویی هستیم و در میان آن‌ ها از این دسته عناوین هم کم دیده نمی شود. حال پای مسابقه و بازی های رقابتی به تلفن های هوشمند هم باز شده است و سالانه شاهد هزاران عنوان در این سبک هستیم. اگر طرفدار بازی های مسابقه ای هستید، پس قطعاً عناوینی که برای تلفن های همراه هم عرضه می‌ شوند توانایی این را دارند که شما را راضی کنند. البته لازم به ذکر است همیشه بازی‌ هایی که وارد بازار موبایل می‌شوند از کیفیت و ارزش بالایی برخورد نیستند اما در میان آن‌ ها عناوین قابل تحسین هم پیدا می شود. در این مقاله به بررسی ۵ عنوان برتر سال می‌پردازیم. با تکفارس همراه باشید …

Racing Fever .5

  

Racing Fever ساخته دست استودیو گیم گرو (Gameguru) است و جزو یکی از برترین عناوین گوگل پلی به شمار می‌رود. روند گیم پلی Racing Fever این گونه است که شما باید در خیابان‌ها با سرعت برانید تا به حدی که بازی برای تان مشخص کرده برسید تا بعد از آن مقداری پول به دست شما برسد. حال از خود می‌پرسید که با این پول‌ ها قرار است چه کاری انجام دهیم؟ شما با مقدار پولی که دریافت می‌ کنید، می توانید ماشین خود را بسته به نیاز خود ارتقا داده و آن را زیبا کنید. به طور مثال وقتی از ظاهر ماشین خود خسته شدید، می‌ توانید به بخش تزئینات رجوع کنید در آنجا تا می‌توانید ظاهر ماشین خود را تغییر دهید. در این بخش انواع مدل‌ های تاتو وجود دارد. همچنین بعد از طی کردن چندین مرحله از بازی، باید لوازم یدکی ماشین خود را ارتقا دهید. برای مثال نیترو و… Racing Fever دارای دو بخش تک نفره (Single Player) و میدان مسابقه (Arena) است. در بخش اول شما باید مسیری که بازی برایتان مشخص کرده را طی کنید تا بتوانید پول به دست آورید. در بخش دوم یا همان میدان مسابقه که به صورت آنلاین می‌ باشد، شما باید با یک بازیکن دیگر که به صورت اتفاقی از تمامی کشور های دنیا انتخاب می‌ شود به مسابقه بپردازید. اما این مسابقه خیلی هم آسان نخواهد بود و ممکن است حریف رو به روی شما یک بازیکن قدرتمند باشد. اگر ماشین شما از سیستم فنی خوبی برخوردار نباشد، قطعاً از حریف رو به روی خود شکست می‌خورید. Racing Fever عنوانی بسیار اعتیاد آور است و شما فقط با چند دقیقه بازی، بی شک معتاد آن خواهید شد. اگر می‌ خواهید قدرت رانندگی خود را درون بزرگراه ها رقم بزنید، Racing Fever می ‌تواند عنوانی راضی کنند برای شما باشد.

دریافت این بازی از گوگل پلی

Beach Buggy Racing .4

بازی مسابقات ساحلی باگی (Beach Buggy Racing) دومین سری از عناوین Beach Buggy می‌ باشد. این عنوان ساخته دست استودیو بازی سازی Vector Unit است و چند ماه پیش برای تلفن‌ های هوشمندی که از سیستم عامل اندروید (Android) پشتیبانی می‌کنند منتشر شد. بازی محبوب کراش بش (Crash Bash) را یادتان هست!؟ عنوانی که بعد از چند ماه به شهرت زیادی رسید و هنوز هم عده ای مثل خود بنده آن را بازی می کنند. Beach Buggy Racing شباهت‌ های زیادی به کراش بش دارد و می‌ توان به آن لقب کراش بش نسل جدید و پیشرفته را داد. روند گیم پلی بازی به این صورت است که شما باید در مسیر های مختلف ساحلی با ماشین های دیگر مسابقه دهید تا آن ها را شکست دهید. در طول مسیر خود برای شما آیتم‌ هایی قرار داده شده است که با کمک آن ها می‌ توانید افراد مقابل و یا پشت خود را برای چند لحظه از دور خارج کنید. برای مثال موشک ها به شما این امکان را می دهند که ماشین های رو به روی خود را برای مدتی از دور مسابقه خارج کنید. اما یادتان نرود که این آیتم ها فقط مخصوص شما نخواهد بود و دیگر شرکت کنندگان هم می‌ توانند از آن ها استفاده کنند. پیچ های تند و موانع زیاد همه و همه دشمن ماشین شما خواهند بود و باید تا جایی که می‌توانید از آن ها فاصله بگیرید. بازی در ۸ بخش خلاصه می شود. بخش های اولیه بازی درون ساحل و مناطق ساحلی برگذار می شود؛ ولی بعد از پشت سر گذاشتن چندین مرحله به مناطق برفی و بیابانی هم خواهید رسید. Beach Buggy Racing از گرافیک کاملاً فانتزی برخوردار است؛ ولی شما می‌ توانید با پرداخت کمی پول نسخه سه بعدی آن را خریداری کنید. پس اگر طرفداران عنوان کراش بش هستید و از عناوین فانتزی خوشتان می‌ آید، Beach Buggy Racing می تواند بازی راضی کننده ای برای تان باشد.

دریافت این بازی از گوگل پلی

Asphalt Nitro .3

Asphalt Nitro ساخته دست استودیوی بازی سازی Gameloft است و حال جزو برترین عناوین گوگل پلی به شمار می رود. روند گیم پلی بازی به این صورت است که شما باید با دیگر ماشین های مسابقه ای در مسیر های مختلف به رقابت بپردازید. در طول مسابقه برای شما آیتم هایی مانند نیترو اضافه قرار داده شده است و شما می توانید با استفاده از آن ها به راحتی رقبای خود شکست دهید. هر چه بیشتر به سمت جلو حرکت کنید پیچ ها تند تر می شوند و موانع سخت تر و زیادتری پیش روی شما قرار می گیرند. از طرفی این مشکلات به شما کمک می کنند که کمی استعداد رانندگی خود را محک بزنید. با به اتمام رساندن هر مرحله مقداری پول به دست شما می رسد که با استفاده از آن می توانید ماشین خود را ارتقا داده و یا حتی آن را تعویض کنید. پنج مجموعه متفاوت خودرو برای خرید وجود دارد و شما می توانید به دلخواه از بین آن ها یکی را انتخاب و خریداری کنید. پس از خرید ماشین مورد نظر خود می توانید آن را تغییر دهید. اگر درون بازی نیاز به پول پیدا کردید می توانید هم مسابقه دهید و هم از سیستم خرید درون برنامه ای استفاده کنید و به مقدار مورد نیاز پول دریافت کنید. مسابقات آنلاین Asphalt Nitro یکی از جذاب ترین بخش های آن به شمار می رود. قبل از شروع مسابقه، بازی لیستی از شرکت کنندگان فراهم می کند و شما باید از بین آن ها یکی را انتخاب کرده و شروع به بازی کنید. اگر می خواهید از این بخش استفاده کنید، مراقب سیستم فنی ماشین خود باشید؛ به این دلیل که در طول مسیر موانع بیشتری از مسابقات معمولی بازی بر سر راه شما قرار می گیرد. پس اگر می خواهید استعداد رانندگی خود را محک بزنید، Asphalt Nitro می تواند عنوان راضی کننده ای برای شما باشد.

دریافت این بازی از گوگل پلی

Angry Birds Go .2

Angry Birds Go ساخته دست استودیوی مطرح Rovio Entertainment است. مسابقه ای بزرگ درون شهر پرندگان خشمگین برگزار شده است که در آن حتی خوک ها هم می توانند شرکت کنند! جایزه این مسابقه از خود آن هم بزرگ تر است، کیکی پنج طبقه که به نفر اول رقابت ها می رسد. آنلاین بودن Angry Birds Go جذابت آن را دو چندان می کند. در طول بازی شما باید در مسیرهای مختلف با شرکت کنندگان مختلف از سر تا سر جهان به رقابت بپردازید. همچنین برای شما آیتم‌ هایی قرار داده شده است که به کمک آن ها می توانید شرکت کنندگان را از دور مسابقه خارج کنید. هم چنین از طرفی مراقب خودتان هم باشید تا از دور مسابقات توسط دیگر شرکت کنندگان خارج نشوید. به همراه جایزه ویژه مسابقات، پس از به اتمام رساندن هر کدام از مراحل بازی مقداری پول به دست می آورید. حال می توانید ماشین پرنده خود را ارتقا داده و با کمک آن راحت در مسابقات پیروز شوید. البته لازم به ذکر است، فقط قابلیت ارتقا ماشین در بازی وجود ندارد و شما می توانید حتی آن را تعویض کنید. هر مرحله بیشتر پیش می روید ماشین حریف هایتان هم پیشرفته تر شده و شکست دادن آن سخت می شود؛ پس مراقب هزینه های غیر ضروری درون بازی باشید. در طول بازی مسابقات مختلفی برای شما طراحی شده است. یکی از بهترین آن ها مسابقات میوه ای Angry Birds Go است. در این رقابت باید با میوه ها مسابقه دهید. به این صورت که اگر در طول مسیر میوه هایی که بر سر راهتان قرار دارند را از بین نبرید نمی توانید مسابقه را به اتمام برسانید. دنیای رنگارنگ و گرافیک فول اچ دی Angry Birds Go واقعاً خیره کننده است. موسیقی عالی که روند مسابقات را هیجانی می کنند. اگر طرفدار بازی های آنلاین و فانتزی هستید Angry Birds Go عنوانی است که ارزش تجربه کردنش را دارد.

دریافت این بازی از گوگل پلی

Need for Speed™ No Limits .1

Need for Speed™ No Limits جدیدترین عنوان ساخته شده توسط کمپانی EA Games است. در Need for Speed™ No Limits شما می توانید در مسیرهای مختلف سوار ماشین های مختلفی شوید که شاید اصلاً نتوانید در طول دنیای واقعی سوار آن ها شوید. یک سواری لذت بخش در جاده های بارانی و آفتابی با ماشین مورد علاقه خود واقعاً لذت بخش است. حال فکرش را بکنید قرار است در گوشی اندرویدی خود به مسابقه با ماشین های دیگر بپردازید. ماشین هایی که شاید از نظر فنی از خودرو شما خیلی بالاتر باشند. نیازی به نگرانی نیست. درون بازی برای شما حدود ۲۵۰ قطعه قابل ارتقا قرار داده شده است که می توانید بر روی خودروی خود نصب کنید. اگر درون میدان مسابقه بنا به دلایلی از حریف های خود عقب ماندید، می توانید از نیترو اضافه استفاده کنید. این وسیله به شما کمک میکند سریع تر به حریف های خود برسید. طراحی مسیرهای مسابقه به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است شما می توانید با بازیکنان دیگر از سر تا سر جهان به مسابقه و رقابت بپردازید. یکی از نکات منفی درون Need for Speed™ No Limits نیاز همیشگی به اینترنت است. یعنی اگر شما به اینترنت دسترسی نداشته باشید، نمی توانید این عنوان را اجرا کنید. موسیقی Need for Speed™ No Limits طراحی فوق العاده ای دارد و بنده پیشنهاد می کنم وقتی در حال بازی هستید صدای گوشی خود را به هیچ وجه کم نکنید چون نیمی از جذابیت بازی به موسیقی آن است. گرافیک Need for Speed™ No Limits جای هیچ گونه حرفی باقی نگذاشته است. طراحی ماشین ها و باران به بهترین شکل ممکن صورت گرفته و نور ماشین ها نیز از این قاعده پیروی میکند. اگر طرفدار مسابقه درون شب و جاده های بارانی هستید. Need for Speed™ No Limits می تواند عنوانی راضی کننده برای شما باشد.

دریافت این بازی از گوگل پلی

امیدواریم که عنوان مورد نظر خود را در سبک ریسینگ پیدا کرده باشید و بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. نظرات خود درباره ی این عناوین بی نظیر را با ما به اشتراک بگذارید!

1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette