تردز حالا به شما اجازه می‌دهد اکانت خود را بدون حذف حساب اینستاگرام پاک کنید

افشین نوری
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - 19:52
حذف اکانت تردز

امکان حذف اکانت تردز بدون پاک کردن حساب اینستاگرام مهیا شد. سرویس تردز که متا آن را در تایستان معرفی کرد با هجوم کاربران اینستاگرام مواجه شد و تنها در پنج روز به ۱۰۰ میلیون کاربر رسید. با این‌حال، کاربران به‌سرعت متوجه شدند که اگر یک اکانت تردز درست کنند، تنها راه حذف آن پاک کردن کل حساب اینستاگرام‌شان است.

حالا آدام موسری رئیس اینستاگرام اعلام کرده که این محدودیت برداشته شده است. کاربرانی که می‌خواهند از تردز خارج شوند می‌توانند به مسیر Settings > Account > Delete or Deactivate Profile بروند. این گزینه به شما امکان می‌دهد تا حساب خود را به حالت تعلیق درآورید یا اینکه برای همیشه آن را حذف کنید. در هر صورت، حساب اینستاگرام شما تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

حذف اکانت تردز

متا اخیرا نحوه نمایش پست‌های تردز را تغییر داده بود و آن‌ها را در سایر پلتفرم‌های متا مانند فیس بوک نشان می‌داد. حالا امروز اعلام شده که شما می‌توانید این موضوع را محدود کنید (با رفتن به Settings > Privacy). توجه داشته باشید که این فقط برای فیس بوک اعمال خواهد شد و نه اینستاگرام که پست های تردز شما را نشان می‌دهد.

مارک زاکربرگ مدیرعامل متا اخیرا گفته است که تردز در حال حاضر کمتر از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد اما او فکر می کند که این اپلیکیشن بتواند در چند سال آینده به ۱ میلیارد کاربر برسد.

او گفته است: «من مدت‌های طولانی فکر می‌کردم که باید یک اپلیکیشن ارتباط عمومی میلیارد نفری وجود داشته باشد که کمی مثبت‌تر از سایر پلتفرم‌ها باشد و فکر می‌کنم اگر چند سال دیگر با این روند ادامه دهیم، شانس خوبی برای دستیابی به اهداف خود خواهیم داشت.»

تردز در هفته اول عرضه خود شاهد ثبت ۱۰۰ میلیون کاربر بود، اما به‌دلیل نارضایتی کاربران از عملکرد آن، به سرعت با کاهش تعداد کاربران مواجه شد. اما متا به طور مدوام قابلیت های جدیدی به آن اضافه کرد و حالا به نظر می‌رسد که در هفته‌های اخیر تعداد تعاملات در آن افزایش یافته است.

وال استریت ژورنال نیز گزارش داده است که که تردز به عنوان رقیب توییتر در حال از دست دادن تعداد کاربران خود است. این خبرگزاری با استناد به داده‌های سنسور تاور گفته است تعداد کاربران فعال روزانه تردز در هفته دوم به ۱۳ میلیون کاهش یافته است که ۷۰ درصد کاهش نسبت به بالاترین تعداد کاربران در تاریخ ۷ جولای را نشان می‌دهد.

مطالب مرتبط سایت

پر بحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.