"واتساپ قابلیت ارسال پیام از طریق عینک هوشمند را به‌زودی ارائه می کند"

واتساپ قابلیت ارسال پیام از طریق عینک هوشمند را به‌زودی ارائه می کند

افشین نوری
۲۹ فروردین ۱۴۰۱ - 07:35
عینک هوشمند "واتساپ قابلیت ارسال پیام از طریق عینک هوشمند را به‌زودی ارائه می کند"

چند سال پیش ما هیچ تصوری از اینکه چگونه می‌توانیم از طریق ساعت با همدیگر حرف زد نداشتیم. حالا ساعت‌های هوشمند حتی از دستورات صوتی ما نیز پشتیبانی می‌کنند. حالا واتساپ می‌خواهد قابلیتی ارائه کند تا کاربران بتوانند پیام‌های خود را از طریق عینک هوشمند ارسال کنند. عینک‌های هوشمند هنوز راه زیادی تا تبدیل شدن به ترند بازار دارند اما این اتفاق ممکن است به‌زودی بیفتد.

اخیراً با کالبدشکافی فایل APK واتساپ مشخص شده است که این قابلیت از طریق ساعت‌های هوشمند ری بن (Ray-Ban) و با کمک فیس بوک اسیستنت امکان‌پذیر خواهد شد. این قابلیت در نسخه بتا واتساپ با شماره ورژن ۲.۲۲.۹.۱۳ رویت شده است و کاربران با استفاده از آن خواهند توانست پیام‌های خود را به عینک هوشمند دیکته کرده و سپس آن را ارسال کنند.

در این فناوری، پیام‌های شما از طریق صوت به میکروفون عینک منتقل شده و سپس دستیار هوشمند فیس بوک اسیستنت آن را دریافت کرده و ارسال خواهد کرد. شما خواهید توانست همه این کارها را در هنگامی که مشغول انجام کاری هستید یا در حال راه رفتن هستید انجام بدهید.

در هر حال به نظر می‌رسد واتساپ درباره ارائه این قابلیت جدی است و احتمالاً آن را به‌زودی عرضه خواهد کرد. نظر شما درباره این قابلیت چیست؟


منبع: Gizchins

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.