واتساپ تعداد پیام هایی که کاربران می توانند فوروارد کنند را محدود می کند

15 فروردین 1401 - 13:32
واتساپ

اخبار فیک و نادرست کماکان یکی از موضوعات مورد بحث بوده و واتساپ حدود سه سال پیش سعی داشت تا با محدودکردن تعداد پیام‌هایی که کاربران می‌توانند برای دیگر افراد فوروارد کنند از پخش اخبار نادرست جلوگیری کند. این محدودیت تنها در کشور برزیل اعمال شده بود اما ظاهراً حالا واتساپ تصمیم گرفته تا تمام کاربران از آن بهره ببرند.

واتساپ

بتای 2.22.7.2 اپلیکیشن واتساپ در اندروید باعث می‌شود تا کاربران نتوانند پیام‌های فورواردشده را برای بیش از یک کاربر یا گروه دیگر ارسال کنند. به‌ ادعای واتساپ، این کار باعث خواهد شد تا کاربران کمتری به اخبار جعلی دسترسی داشته باشند. با این وجود، فرد ارسال‌کننده‌ی پیام کماکان می‌تواند پیام‌های خود را برای دیگر افراد فوروارد کند. در حال حاضر این محدودیت تنها کاربران بتای واتساپ را شامل می‌شود اما قرار است تا در روزهای آینده کاربران دیگر را نیز در بر بگیرد.

واتساپ

واتساپ همچنین قابلیت دیگری را در بتای 2.22.8.11 را در دسترس قرار خواهد داد که مربوط به شماره تلفن دیگر کاربران می‌شود. تا پیش از این کاربران پس از انتخاب شماره تلفن کاربران دیگر، مستقیماً به صفحه تماس منتقل می‌شدند اما حالا کاربران بتای 2.22.8.11 می‌توانند با شماره تلفن‌های مورد نظر تماس گرفته، برای آن‌ها پیام ارسال کرده ‌و یا آن‌ها را به لیست مخاطبین خود اضافه کنند.

نظر شما در مورد واتساپ چیست؟ به‌نظر شما جای خالی چه قابلیتی در این پلتفرم حس می‌شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:PhoneArena

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.