تیزرهای معرفی وان UI واچ را تماشا کنید؛ پوست اندازی به سبک سامسونگ

۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
سامسونگ وان UI واچ

ساعتی پیش مایکروسافت رویداد خود پیرامون معرفی سیستم عامل جدید ساعت‌های هوشمندش را برگزار کرد. طبق اعلام سامسونگ، وان UI واچ (One UI Watch)، سیستم عامل جدید ساعت‌های هوشمند بعدی این شرکت خواهد بود که مبتنی بر گلکسی ور او اس (Wear OS) گوگل است.

سامسونگ طی این رویداد به گلکسی واچ ۴ اشاره‌ای نکرد اما تایید شد که ما در آینده مخصوصاً طی رویداد Unpacked بعدی که در تابستان برگزار می‌شود، موارد بیشتری را در رابطه با این سیستم عامل مشاهده خواهیم کرد.

مطالب مرتبط:

اگرچه این رویداد بیشتری روی معرفی وان UI واچ تمرکز داشت، اما سامسونگ اشاره کرد که گلکسی واچ بعدی به عمر باتری و کارایی بهتری مجهز خواهد شد؛ ویژگی‌هایی که در کنار تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های قابل دانلود، پتانسیل‌های واقعی استفاده از سیستم عامل پوشیدنی‌های گوگل را نمایان خواهد کرد.

سامسونگ جهت ایجاد تمایز بیشتر محصولاتش با دستگاه‌های مجهز به ور او اس، ابزاری مخصوص را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد داد تا واچ‌فیس‌های جدیدی را برای گلکسی واچ‌های بعدی این شرکت کره‌ای طراحی کنند. شما می‌توانید اطلاعات تکمیلی در این‌باره را از طریق لینک موجود در بخش «مطالب مرتبط» دنبال کنید.

اگر موفق به مشاهده رویداد زنده سامسونگ نشدید، می‌توانید تیزرهای تبلیغاتی و معرفی وان UI واچ را در زیر مشاهده و دانلود کنید. برای دریافت اخبار بیشتر تکفارس را دنبال کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود ویدیو

 

دانلود ویدیو

 

دانلود ویدیو

 

دانلود ویدیو

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.