هشت گوشی نوکیا آپدیت اندروید ۱۱ را با تاخیر دریافت می‌کنند

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷

سال گذشته شرکت HMD گلوبال نقشه‌راه انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی‌های نوکیا را منتشر کرد. این فهرست در مجموع شامل ۱۵ گوشی هوشمند می‌شد و قرار بود این هندست‌ها در فاصله بین سه ماهه چهارم سال گذشته و سه ماهه دوم امسال، جدیدترین نسخه سیتم‌عامل اندروید را دریافت کنند.

مطالب مرتبط:

در حال حاضر، از این ۱۵ گوشی فقط ۷ گوشی، اندروید ۱۱ را روی خود اجرا می‌کنند و بقیه هندست‌ها هنوز آن را دریافت نکرده‌اند. در حالبکه ما فکر می‌کردیم هندست‌های باقی‌مانده به‌زودی نسخه جدید اندروید را دریافت خواهند کرد، اما ظاهراً دارندگان این دستگاه‌ها باید مدت زمان زیادی منتظر بمانند.

نوکیا اندروید 11

در همین راستا، شرکت HMD نسخه بازنگری‌شده‌ نقشه‌راه آپدیت اندروید ۱۱ را منتشر کرده و در آنجا گفته است که هندست‌های نوکیا ۶.۲، نوکیا ۷.۲ و ۹ PureView که قرار بود در سه ماهه دوم امسال اندروید ۱۱ را دریافت کنند، حالا در سه ماهه سوم امسال (جولای تا سپتامبر) آن را دریافت خواهند کرد.

لیست گوشی‌هایی که قرار بود اندروید ۱۱ را در سه ماهه دوم امسال دریافت کنند عبارتند از: نوکیا ۱ پلاس، نوکیا ۵.۴، نوکیا ۱.۴، نوکیا ۲.۴، نوکیا ۱.۳، نوکیا ۲.۳، نوکیا ۳.۴ و نوکیا ۵.۳. چهار مدل آخر قرار بود آپدیت مذکرو را قبل از ماه آوریل دریافت کنند. درهرحال، باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا HMD این‌بار می‌تواند مطابق برنامه پیش برود یا اینکه باز هم شاهد تاخیر در انتشار اندروید ۱۱ خواهیم بود.

منبع: GSMArena

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.