عرضه گوشی رول شونده ال‌جی با نام احتمالی اسلاید

ال‌جی مدتی است که روی یک تلفن هوشمند با صفحه‌نمایش اولد رول شونده کار می‌کند که انتظار می‌رود در ماه مارس معرفی شود. اما نام این محصول مشخص نیست. تاکنون تصور می‌شد نام این تلفن همراه ال‌جی رولیبل (LG Rollabe) باشد.

اما اکنون این شرکت نشان تجاری با نام ال‌جی اسلاید (LG Slide) را به ثبت رسانده است. این نشان تجاری در EUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) به ثبت رسیده است و شاید در درجه اول به یک گوشی رول شونده مربوط نباشد، اما طراحی این موبایل نشان می‌دهد که کاربر برای بزرگ‌تر کردن صفحه‌نمایش باید آن را مانند کشو بکشد.

اما عجیب‌تر آن‌که پیش‌ازاین، شرکت ال‌جی نام‌های بحث‌برانگیز زیادی مثل دِ رول (The Roll)، دابل رول (Double Roll)، دوال رول (Dual Roll)، بی-رول (Bi-Roll)، رول کنوس (Roll Canvas)، بندی (Bendi)، فلکس (Flex)، فولدی (Foldi) و دوپلکس (Duplex) را به ثبت رسانده است. تنها خود ال‌جی هدف و معنی واقعی این اسامی را می‌داند.

البته بعید نیست نام ال‌جی اسلاید مربوط به یک گوشی با دو صفحه‌نمایش باشد که با اسلاید کردن بتوان به صفحه‌نمایش دیگر دسترسی پیدا کرد. مثل ال‌جی وینگ (Wing) اما به‌صورت دیگر.

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette