والپیپر رویداد آیفون ۱۵ اپل را از Basic Apple Guy دانلود کنید

افشین نوری
۸ شهریور ۱۴۰۲ - 10:02
رویداد آیفون 15 اپل

رویداد آیفون ۱۵ اپل رسما قرار است در تاریخ ۱۲ سپتامبربرگزار شود. دعوت نامه‌هایی این رویداد ارسال شده‌اند و یک لوگوی زیبا هم برای آن طراحی شده است.

حال شما می‌توانید والپیپرهای رویداد Wonderlust آیفون ۱۵ را که توسط Basic Apple Guy طرایی شده‌اند دانلود کنید. Basic Apple Guy اخیرا والپیپرهای بسیار زیبایی مثل سری «Midnight Mac»، «Minimal M2 Ultra»، «Saltern by Night» منتشر کرده بود.

حالا این طراح، والپیپرهای زیبایی برای آیفون، آیپد و مک منتشر کرده است که همگی دارای لوگوی رویداد Wonderlust اپل هستند. برای دانلود این والپیپرها می‌توانید به وب‌سایت Basic Apple Guy مراجعه کنید و از این طراح حمایت مالی نیز بکنید.

انتظار می رود امسال سری آیفون ۱۵ با تغییرات زیادی معرفی شود. یکی از مهم‌ترین تغییرات استفاده از درگاه USB-C با قابلیت تاندربولت است. اپل همچین قصد دارد زیبایی شناسی این گوشی‌ها را بهبود ببخشد. اخیرا تصاویری از کابل‌های USB-C سری آیفون ۱۵ فاش شده که آن‌ها را در رنگ‌های مختلفی نشان می‌دهد.

ظاهرا اپل به دنبال حذف کابل‌های سفید استاندارد است و قصد دارد کابل‌های رنگی برای سری آیفون ۱۵ ارائه کند. این تصاویر را یک کلکسیونر دستگاه‌های اپل به نام Kosutami منتشر کرده است.

اپل هر سال رنگ های جدیدی برای جدیدترین مدل‌ها ی آیفون خود عرضه می‌کند. حالا با توجه به تصاویر لورفته از کابل‌های USB-C آیفون ۱۵ می‌توانیم درباره گزینه‌های رنگی آن قبل از معرفی حدس‌هایی بزنیم. در تصاویر می‌بینیم که کابل‌های USB-C آیفون ۱۵ دارای رنگ‌های زرد، قرمز، آبی، بنفش و مشکی هستند. نکته دیگر اینکه، این رنگ‌ها کمی روشن‌تر هستند.

این اولین بار نیست که اپل قصد دارد کابل‌های همرنگ ارائه کند. این شرکت قبلا کابل‌های MagSage را برای سری مک بوک ایر خود عرضه کرده است. البته در افشاگری امروز، فقط به مدل‌های به آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس اشاره شده است. اما اپل احتمالا این کابل‌ها را برای مدل‌های آیفون ۱۵ پرو نیز ارائه کند. اما شاید بخواهد آن‌ها را کمی تیره‌تر کند تا با رنگ قرمز یا آبی جدید آن‌ها مطابقت داشته باشد.

اپل سری آیفون ۱۵ را احتمالا در نیمه اول سپتامبر (احتمال ۱۲ سپتامبر) معرفی خواهد کرد و به نظر می‌رسد همه مدل‌های آیفون ۱۵ در پنل جلویی خود از قابلیت جزیره پویا بهره خواهند برد و مدل‌های پرو از قابلیت نمایشگر همیشه‌روشن پشتیبانی خواهند کرد. مدل‌های آیفون پرو همچنین از درگاه USB-C را به جای درگاه لایتنینگ استفاده خواهند کرد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.