شیائومی لیست گوشی‌هایی که به‌زودی رابط کاربری MIUI 14 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد

افشین نوری
۸ اسفند ۱۴۰۱ - 12:07

شیائومی در رویداد MWC 2023 از نسخه جهانی سری شیائومی ۱۳ رونمایی کرد و حالا این شرکت لیست گوشی‌هایی که به‌زودی رابط کاربری MIUI 14 را دریافت خواهند کرد منتشر کرده است. 

در حالیکه اکثر شرکت‌های سازنده گوشی هوشمند، آپدیت اندروید ۱۳ را برای گوشی‌های مختلف خود عرضه کرده‌اند، شیائومی متاسفانه کمی عقب مانده است و حالا این شر;ت در تلاش است تا این عقب‌ماندگی را جبران کند.

لیست جدید این شرکت شامل ۱۸ دستگاه می‌شود که در تصویر زیر اسامی آن‌ها را مشاهده می‌کنید. البته شیائومی برنامه زمانی دقیق آن‌ها را ذکر نکرده است، اما انتظار می‌رود که عرضه MIUI 14 برای این گوشی‌ها تا پایان سه ماه اول ۲۰۲۳ آغاز شود. 

MIUI 14

در این لیست می‌توان علاوه بر گوشی‌های پرچمدار، گوشی‌های میان‌رده را نیز که تحت برند ردمی معرفی شده‌اند. البته این لیست شامل همه گوشی‌های واجدشرایط شیائومی نمی‌شود و احتمالا در آینده گوشی‌های بیشتری رابط کاربری MIUI 14 را دریافت خواهند کرد. در ضمن برخی از گوشی‌ها ممکن است اندروید ۱۳ را دریافت نکنند. 

رابط کاربری MIUI 14 امکانات شخصی‌سازی زیادی را در اختیار کاربران قرار داده است. این قابلیت‌ها شامل آیکون‌ها و ویجت‌های جدید می‌شوند که ظاهر کاملا متفاوتی را به صفحه هوم گوشی شما خواهند بخشید. از طرف دیگر، کاربران قادر به استفاده از فولدرها در صفحه هوم خواهند بود و به این ترتیب خواهند توانست نظم بیشتری به گوشی خود بدهند.  

درهرحال، اگر شما هم یکی از گوشی‌های فوق را دارید می‌توانید به‌زودی منتظر دریافت MIUI 14 بمانید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.