طراحی سری گلکسی S24 سامسونگ احتمالاً این شکلی خواهد بود

افشین نوری
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - 19:35
طراحی گلکسی S24

شایعات حاکی از تغییرات قابل توجهی در سری گلکسی S24 سامسونگ است و حال تصاویری از ماکت‌های این سری فاش شده که طراحی آن را نشان می‌دهند.

هر سه مدل گلکسی S24 ،S24 پلاس و S24 اولترا در این تصاویر دیده می‌شوند که توسط کاربری با نام SonnyDickson فاش شده‌اند. دو مدل کوچکتر دارای لبه‌های صاف و گوشه‌های گرد هستند و تنها سه لنز دوربین در پشت خود دارند.

طراحی گلکسی S24

گلکسی S24 اولترا دارای ظاهر مستطیلی‌تر و دو لنز دوربین اضافی در پشت خود است. قبلا رندرهای CAD این گوشی درز کرده بود و که ابعاد ۱۶۲.۳×۷۹.0x8.7 میلی‌متر را برای آن نشان می‌دادند که تقریبا هم‌اندازه S23 اولترا است. متأسفانه این ماکت ها پنل جلویی گوشی‌ها را نشان نمی‌دهند.

طراحی گلکسی S24

همچنین رندرهای قبلی نشان می‌دهند که گلکسی S24 پلاس دارای ابعاد ۱۵۸.۵ در ۷۵.۹ در ۷.۷۵ میلی‌متر و گلکسی S24 دارای ابعاد ۱۴۷.۰ در ۷۰.۵ در ۷.۶ میلی‌متر خواهد بود. این دو گوشی هم تاحدودی هم‌اندازه گلکسی S23+ و S23 هستند. نکته دیگر اینکه که شایعه شده سامسونگ برای پرچمداران ۲۰۲۴ خود از قاب‌های تیتانیومی استفاده خواهد کرد و از فولاد فاصله خواهد گرفت. ماکت‌های امروز همگی به رنگ سفید هستند، اما قبلا زمزمه‌هایی درباره چهار رنگ اصلی و چند رنگ دیگر وجود داشت.

طراحی گلکسی S24

طبق شایعات، هر سه گوشی آینده سامسونگ از پنل LTPO استفاده خواهند کرد. انتظار می رود سری گلکسی S24 در ماه ژانویه ۲۰۲۴ در رویداد آنپکد سامسونگ در ایالات متحده معرفی شود.

طبق برخی گزارش‌ها، سامسونگ گوشی گلکسی S24 را در بازارهای مختلف با تراشه اگزینوس یا اسنپدراگون عرضه خواهد کرد. به نظر می رسد مدل‌های استاندارد و پلاس گلکسی S24 در ایالات متحده با تراشه اسنپدراگون و در بقیه بازارها با تراشه اگزینوس معرفی خواهد شد. اما مدل اولترا در همه کشورها با تراشه اسنپدراگون ارائه خواهد گردید.

حدس ما این بود که همه مدل‌های سری گلکسی S24، همانند سری گلکسی S23 از پردازنده‌های اسنپدراگون استفاده خواهند کرد. اما به گفته وب‌سایت کره‌ای The Elec، سامسونگ ممکن است به شرایط قبل از سری گلکسی S23 بازگردد. بطوریکه سری جدید خود را در ایالات متحده با تراشه اسنپدراگون و در کره، اروپا، هند و سایر کشورها با پردازنده‌ اگزینوس عرضه خواهد کرد. این تراشه، اگزینوس ۲۴۰۰ خواهد بود که امروز معرفی شد.

مطالب مرتبط سایت

پر بحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.