وان پلاس ACE 2 پرو با فناوری نمایشگر پیشرفته در راه است

افشین نوری
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - 18:31
وان پلاس Ace 2 پرو

گوشی وان پلاس Ace 2 پرو قرار است به‌زودی معرفی شود و حالا تیزرهای رسمی آن قبل از رونمایی منتشر شده است یک فناوری نمایشگر جدید را برای آن نشان می‌دهند.

وان پلاس در نمایشگر Ace 2 Pro از فناوری خاصی استفاده خواهد کرد که به شما اجازه خواهد داد تا در مواقعی که دستان شما خیس هستند، مشکلی برای کار کردن با آن نداشته باشید. این نمایشگر حتی در مواقعی که آب روی آن وجود دارد، عملکرد لمسی بی نقصی خواهد داشت.

در تیزری که وان پلاس منتشر کرده است می‌توان Ace 2 پرو را در کنار آیفون ۱۴ پرو مشاهده کرد که تحت یک باران شبیه سازی شده قرار گرفته‌اند. در این تیزر دیده می‌شود که Ace 2 پرو می‌تواند لمس‌ها را حتی زمانی که جت‌ آب به سمت آن پرتاب می‌شود ثبت کند.

این در حالیست که آیفون ۱۴ پرو حتی نمی تواند رمز عبور را به خوبی را ثبت کند. Ace 2 پرو همچنین مجهز به یک سنسور اولتراسونیک پیشرفته خواهد بود که تجربه باز کردن قفل گوشی را قابل اعتمادتر خواهد کرد.

وان پلاس همچنین چند ماه پیش اعلام کرد که گوشی تاشو جدید خود را اواخر پاییز امسال عرضه می‌کند. تاکنون تصاویر و تیزرهای زیادی از این گوشی فاش شده اما اطلاعات زیادی از آن در دسترس نبود.

وب سایت SmartPrix گزارش داده است که گوشی تاشوی آینده وان پلاس در پایان ماه اگوست از زاه خواهد رسید. نام این گوشی وان پلاس فولد یا فلیپ نخواهد بود بلکه نام آن وان پلاس اوپن خواهد بود و چند هفته بعد از گلکسی زد فولد ۵ سامسونگ ارائه خواهد شد.

وب‌سایت SmartPrix به‌طور دقیق‌تر گفته که تاریخ معرفی یا عرضه وان پلاس اوپن برای روز ۲۹ آگوست برنامه ریزی شده است. اما نگفته که این تاریخ مربوط به معرفی گوشی است یا عرضه آن. به هر حال انتظار می‌رود که وان پلاس در این تاریخ سرانجام به وعده خود عمل کند.

طبق شایعات، این گوشی از یک نمایشگر خارجی ۶.۵ اینچی ۱۰۸۰p HD 120Hz بهره خواهد برد و در پنل پشتی خود یک چرم مصنوعی خواهد داشت که سیستم دوربین سه گانه بزرگ آن را احاطه خواهد کرد. این سیستم شامل یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، یک دوربین پریسکوپ و چند دوربین دیگر خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.