اپلیکیشن iOS ردیت یک آیکون زشت اضافه کرده که برای تغییر آن باید پول پرداخت کنید - تکفارس 
اپلیکیشن iOS ردیت یک آیکون زشت اضافه کرده که برای تغییر آن باید پول پرداخت کنید - تکفارس 

اپلیکیشن iOS ردیت یک آیکون زشت اضافه کرده که برای تغییر آن باید پول پرداخت کنید

افشین نوری
۲۸ تیر ۱۴۰۲ - 11:41
ردیت

ردیت در هفته‌های گذشته تغییراتی را در قیمت‌گذاری API خود ایجاد کرده است که باعث حذف بسیاری از اپلیکیشن‌های شخص ثالث از این پلتفرم شده است و حالا این شرکت قصد دارد کاربران را مجبور به پرداخت مبلغی پول بکند.

اپلیکیشن ردیت iOS به تازگی یک آیکون زشت اضافه کرده است که اگر شما آن را دوست نداشتید برای تغییرش باید پول پرداخت کنید. در آپدیت جدید، آیکون پیش فرض ردیت در نسخه iOS به یک پیکسل هنری ۸ بیتی به نام OrangeRed تغییر پیدا کرده است. ردیت در کنار این آیکون، گزینه‌های آیکون سفارشی به کاربران پیشنهاد داده است که همه آن‌ها فقط برای کاربران پریمیوم قابل دسترس هستند.

ردیت همچنین دو آیکون رایگان برای مدت محدود ارائه کرده است که هیچ کدام‌شان شبیه لوگوی اصلی ردیت نیستند. بنابراین اکثر آیکون‌ها، از جمله آیکون اصلی، نیاز به خرید اشتراک دارند. هزینه نسخه پریمیوم ردیت ۵.۹۹ دلار در ماه یا ۴۹.۹۹ دلار در سال است. البته برای کاربران iOS هزینه اشتراک گران‌تر است: ۶.۹۹ دلار در ماه یا ۵۹.۹۹ دلار در سال.

این اقدام ردیت در حالی انجام می‌شود که این شرکت در هفته های گذشته سعی کرده با دریافت هزینه اضافی از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن درآمد بیشتری کسب کند. کریستین سلیگ توسعه دهنده اپلیکیشن محبوب Apollo گفته است که هزینه API ردیت برای اپلیکیشن او که حدود ۷ میلیارد درخواست API در ماه دارد بیش از ۲۰ میلیون دلار در سال هزینه خواهد داشت.

منبع: ۹to5mac

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید