Unplugged Performance از نسخه ویژه خودروی تسلا مدل Y برای نیروهای پلیس رونمایی کرد - تکفارس 
Unplugged Performance از نسخه ویژه خودروی تسلا مدل Y برای نیروهای پلیس رونمایی کرد - تکفارس 

Unplugged Performance از نسخه ویژه خودروی تسلا مدل Y برای نیروهای پلیس رونمایی کرد

مهدی حلوائی
۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - 12:42
تسلا مدل Y

Unplugged Performance یک کمپانی تیونینگ خودرو است که به طور اختصاصی روی خودروهای شرکت تسلا کار می‌کند. این شرکت در هاتورن کالیفرنیا در نزدیکی مرکز طراحی تسلا و دفتر اصلی اسپیس ایکس واقع شده و هدف آن کمک به کاربران خودروهای تسلا برای شخصی‌سازی هرچه بیشتر خودروهای خود است. حالا امروز بخش تازه تاسیس UPfit این شرکت از خودروی پلیس تسلا مدل Y رونمایی کرده که به نمونه‌های موجود در فیلم‌های علمی تخیلی بی‌شباهت نیست.

مطالب مرتبط:

در حال حاضر Unplugged Performance تعداد ۲۰ سفارش از نیروی پلیس شهر پاسادنا دریافت کرده است. پاسادنا اولین شهر در ایالت متحده است که تمامی خودروهای نیروی پلیس خود را با خودروهای برقی جایگزین کرده است. نسخه‌ی ویژه‌ی تسلا مدل Y حدود ۹۱ هزار دلار قیمت داشته و ۷ هزار دلار ارزان‌تر از خودروی هیبریدی فورد اینترسپتر نیروی پلیس این شهر است. گزینه‌های شخصی‌سازی این خودرو نیز شامل صندلی‌ و روکش صندلی‌ مخصوص، گارد گریل بادوام، نور قابل شخصی‌سازی و سیستم ترمز ویژه می‌شود. این خودرو همچنین دارای سیستم رادیویی و GPS ویژه نیز می‌باشد.

به‌ ادعای Unplugged Performance، خودروهای برقی برای نیروی پلیس و امنیت شهروندان مزایای بیشتری داشته و از نظر اقتصادی و زیست محیطی نسبت به خودروهای درون‌سوز برتری دارد. بدون شک مهم‌ترین ویژگی خودروهای برقی برای نیروی پلیس، مصرف انرژی بسیار کمتر آن‌هاست چرا که بر اساس آمار منتشرشده، ۶۰ درصد سوخت خودروهای پلیس در حالت ایستا مصرف می‌شود.

منبع: Gizmochina

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید