دولت جو بایدن برای جذب آرای جوانان آمریکایی در انتخابات آینده ریاست جمهوری از اینفلوئنسرها کمک می‌گیرد

افشین نوری
۲۱ فروردین ۱۴۰۲ - 19:35
جو بایدن

دولت جو بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکا به دنبال جذب اینفلوئنسرها است تا از طریق آن‌ها بتواند روی رای دهندگان جوان تاثیر بگذارد.

طبق یک گزارش جدید، اینفلوئنسرها ظاهرا قرار است اتاق بریفینگ اختصاصی خود را در کاخ سفید داشته باشند و با استفاده ا این استراتژی بتوانند دسترسی بیشتری به جمعیت جوان آمریکا برای انتخابات سال آینده میلادی داشته باشند

طبق گزارش Axios، از آنجائیکه جوانان آمریکایی معمولا اخبار کاخ سفید و حزب دمکرات را دنبال نمی‌کنند، دولت بایدن درصدد است تا از طریق اینفلوئنسرها آن را جذب سیاست‌های خود کند. این کار باعث خواهد شد تا بایدن بتواند با حضور گسترده دونالد ترامپ در شبکه‌های اجتماعی رقابت کند. همانطور که می‌دانید ترامپ نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده اعلام کرده است.

داده‌های داخلی گوگل نشان می‌دهند که حدود ۴۰ درصد از نسل Z آمریکا اینستاگرام و تیک تاک را به موتور جستجوی گوگل ترجیح می‌دهند. رئیس کارکنان کاخ سفید گفته است که جوانان از پلتفرم‌های متفاوتی برای دسترسی به اطلاعات استفاده می‌کنند و به همین خاطر لازم است که از روش‌های دیجیتالی به آن‌ها اطلاعات داد.

ظاهرا چهار نفر از مسئولان امور دیجیتالی کاخ سفید با اینفلوئنسرهای سرشناس جلسه‌ای داشته‌اند تا در این زمینه به دولت بایدن کمک کنند. کاخ سفید به رهبری بایدن هم‌اکنون با خالقان محتوا همکاری نزدیکی دارد و اخبار کاخ سفید را برای انتشار در اختیار آن‌ها قرار می دهد.

به نظر می‌رسد اختصاص دادن اتاق بریفینگ به اینفلوئنسرهای پرفالوور تیک تاک، در تضاد با آن چیزی است که نمایندگان کنگره آمریکا به دنبال طرحی برای ممنوعیت تیک تاک هستند. ماه گذشته دولت بایدن به تیک تاک اولتیماتوم داد که یا اپلیکیشن خود را بفروشد یا اینکه ممنوع خواهد شد. حالا باید ببینیم آینده تیک تاک در آمریکا چه خواهد شد.

منبع: Techspot

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.