ببینید: کیبورد Dell Premier مجهز به کنترل‌های لمسی هیجان‌انگیز شد

افشین نوری
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - 18:28

صفحه کلید Dell Premier Collaboration کنترل‌های لمسی جدیدی دریافت کرده است که از آن‌ها می‌توان برای کنترل تماس‌ها و جلسات مجازی در برنامه‌ مایکروسافت تیمز استفاده کرد.

این کنترل‌های لمسی اکنون به شما امکان می‌دهند تا میکروفون خود را بی‌صدا/فعال کنید، صفحه‌نمایش خود را به اشتراک بگذارید و فید ویدیوی خود را فعال یا غیرفعال نمائید.

تا همین اواخر، کنترل‌های لمسی این کیبورد با Google Meet و Zoom کار می‌کردند، اما حالا از مایکروسافت تیمز هم پشتیبانی می‌کنند.

صفحه کلید Dell Premier Collaboration اکنون دارای چهار کلید LED است که می‌توان از آن‌ها برای کنترل جلسات و تماس‌ها استفاده کرد. تا همین اواخر این کلیدها به Zoom و Google Meet محدود می‌شدند. اما به‌روزرسانی جدید امکان پشتیبانی از مایکروسافت تیمز را اضافه کرده و به کاربران مجموعه‌ای از ویژگی‌های جالب را می‌دهد.

کنترلی‌های لمسی صفحه کلید Dell Premier Collaboration در بالای کلیدهای جهت دار ظاهر می‌شوند و چهار کلید آن به شما این امکان را می‌دهند تا میکروفون را بی صدا یا فعال کنید، فید ویدیوی خود را فعال یا غیرفعال کنید، صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید، یا پنجره چت را باز کنید.

شما می توانید کیبورد Dell Premier Collaboration را از طریق بلوتوث یا دانگل به رایانه شخصی خود متصل کنید. صفحه‌کلید دل می‌تواند حداکثر سه دستگاه را کنترل کند و می‌توانید با دکمه‌ای در گوشه سمت راست بالای صفحه‌کلید بین دستگاه‌ها سوئیچ کند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.