انتشار تصاویر نسخه ۲۰۲۱ گلکسی تب A 8.4

امیر عسگری
۴ بهمن ۱۳۹۹ - 20:30

در کنار گلکسی‌ تب S7 لایت، سامسونگ در حال کار بر روی یک تبلت ارزان قیمت دیگر است. این تبلت احتمالا گلکسی تب A 8.4 مدل ۲۰۲۱ نام خواهد داشت جایگزینی برای نسخه سال ۲۰۲۰ خواهد بود. اسفند ماه گذشته سامسونگ از مدل ۲۰۲۰ گلکسی تب A 8.4 رونمایی کرد و انتظار می‌رود امسال نیز در بازه زمانی مشابه نسخه بروز شده را معرفی کند. به‌تازگی رندرهای مبتنی بر نقشه‌های CAD تبلت منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده بفرمایید.

وجود گوشه‌های گرد، حاشیه نازک صفحه نمایش، دوربین پشتی تکی و عدم وجود دکمه فیزیکی در پنل جلویی از ویژگی‌های رندرهای منتشر شده است.به نظر می‌رسد در این تبلت خبری از سنسور تشخیص اثر انگشت نخواهد بود که البته برای یک محصول ارزان قیمت این موضوع طبیعی است. در مقایسه با نسخه قبلی تفاوت چندانی از نظر طراحی وجود ندارد و باید امیدوار بود تا قابلیت‌های جدیدی برای آن در نظر گرفته شود.

گفته می‌شود تبلت جدید سامسونگ دارای ابعاد ۲۰۱٫۹x125.2×7 میلیمتر خواهد بود که بسیار شبیه به اندازه‌های ۲۰۲x125.2×7.1 میلیمتری نسخه ۲۰۲۰ می‌باشد. همچنین گلکسی تب A 8.4 دارای جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون و درگاه شارژ یو‌اس‌بی تایپ‌سی خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.