ببینید: این گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا دور مچ دست بسته می‌شود - تکفارس 
ببینید: این گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا دور مچ دست بسته می‌شود - تکفارس 

ببینید: این گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا دور مچ دست بسته می‌شود

علیرضا بیات
۹ اسفند ۱۴۰۲ - 07:44
گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا

موتورولا یک گوشی انعطاف‌پذیر که دور مچ دست بسته می‌شود به نمایش گذاشته است. این محصول Motorola Adaptive Display نام دارد.

یکی از اولین گوشی‌‌هایی که امکان تا‌شوندگی و انعطاف را داشت، گوشی Royole FlexiPai بود که توسط یک کمپانی نا‌آشنا در سال میلادی ۲۰۱۹ و در کنفرانس CES به نمایش گذاشته شد. این محصول که هیجان تمامی تکنولوژی‌دوستان را در آن سال بر‌انگیخت و با تمامی عیوب آشکاری که داشت به سرعت این اشتیاق طرفداران را از بین برد.

گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا

با نمایش این گوشی از کمپانی Royole، پتانسیل بی‌نظیر محصولات انعطاف‌پذیر در آینده به همگان نشان داده شد، که امروزه نمونه‌هایی مانند گلکسی زد فولد و وان‌پلاس اوپن را شاهد هستیم. حالا نیز داستانی مشابه در حال رخ دادن می‌باشد و کمپانی موتورولا محصولی از همین دسته را در کنفرانس MWC بارسلونا به نمایش گذاشته است.

گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا

کمپانی محبوب موتورولا که نمونه‌های معروف گوشی‌های منعطف خود را همچون Razr و Razr Plus در سال میلادی ۲۰۲۳ در اختیار ناظران قرار داده بود، هم اکنون در حال توسعه یک محصول است که پتانسیل یک گوشی و ساعت هوشمند را هم‌زمان دارد.

موتورولا این محصول را Motorola Adaptive Display نام‌گذاری کرده است، اگر‌چه که این نوع اسم‌گذاری بیشتر شبیه توضیح عملکرد این محصول است تا هر چیز دیگری. تصاویر این گوشی را می‌توانید مشاهده نمایید.

گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا

همانطور که در عکس‌ها می‌بینید در پشت این محصول از یک طرح چهارخانه و راه‌راه استفاده شده است تا پوشیدن آن را برای کاربر راحت‌تر کند.

همچنین فرد معرفی‌کننده، دور مچ خود یک بند بسته است که احتمالا یک قطعه مغناطیسی باشد که برای نگه‌داشتن بهتر و مستحکم‌تر گوشی در جای خود استفاده شده است.

گوشی انعطاف‌پذیر موتورولا

اما ویژگی این محصول موتورولا به خم شدن دور مچ شما خلاصه نمی‌شود بلکه توانایی کنترل کردن چندین قابلیت و اپلیکشن را به کاربر هنگام بسته شدن دور دست همانند Razr Plus فراهم می‌آورد.

سطح انعطاف این محصول کماکان محدود بوده و امکان چرخش و استفاده هم‌زمان آن کمی سخت است ولی باید یاد‌آور شد که این تنها یک نمونه اولیه است.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید