اپل با همکاری کمپانی دیزنی برای هدست واقعیت ترکیبی خود محتوا تولید می کند - تکفارس 
اپل با همکاری کمپانی دیزنی برای هدست واقعیت ترکیبی خود محتوا تولید می کند - تکفارس 

اپل با همکاری کمپانی دیزنی برای هدست واقعیت ترکیبی خود محتوا تولید می کند

افشین نوری
۴ بهمن ۱۴۰۱ - 14:23
دیزنی

اپل قرار است اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را به‌زودی معرفی کند و حالا گفته می‌شود که این شرکت قصد دارد با همکاری دیزنی محتواهای خاصی برای این هدست ارائه کند. 

طبق یک گزارش جدید، اپل ظاهرا در حال مذاکره با چندین کمپانی رسانه‌ای از جمله گروه سونی و والت دیزنی است تا برای هدست واقعیت نرکیبی این شرکت محتواهای رسانه‌ای تولید کنند. گفته می‌شود این هدست دارای دو نمایشگر با وضوح بسیار بالا و چند دوربین پیشرفته برای این منظور خواهد داشت. 

گزارش امروز گفته است که اپل همچنین قصد دارد سرویس اپل تی‌وی پلاس خود را برتی کار کردن با هدست مذکور به‌روزرسانی کند. هدست واقعیت ترکیبی اپل بعد از مدت‌ها تاخیر قرار است در سال جدید میلادی معرفی شود و کربران با استفاده از آن امکان سوئیچ کردن بین دو فناوری واقعیت مجازی و افزوده را خواهند داشت‌. قیمت این هدست حدودا ۳ هزار دلار خواهد بود. 

این قیمت، دو برابر قیمت ۱۵۰۰ دلاری هدست کوئست پرو متا خواهد بود که سال گذشته معرفی شد. هنوز هیچکدام از شرکت‌های اپل و دیزنی به‌طور رسمی خبر امروز را تایید نکرده‌اند. در هر حال، باید ببینبم اپل چه فکرهایی برای هدست واقعیت ترکیبی خود در سر دارد.

منبع: Gizmochina

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید