آپدیت One UI 5.0 برای گلکسی A71 5G، گلکسی تب S7 FE و گلکسی S10 لایت منتشر شد

افشین نوری
۲۳ آذر ۱۴۰۱ - 18:55

سامسونگ در هفته‌های گذشته آپدیت One UI 5.0 را بر پایه اندروید ۱۳ برای چندین گوشی خود عرضه کرده است حالا دستگاه‌های گلکسی A71 5G، گلکسی تب S7 FE و گلکسی S10 لایت این آپدیت را دریافت کرده‌اند‌ 

گوشی گلکسی A71 5G آپدیت مذکور را با شماره ورژن A716BXXU6EVL2 دریافت کرده است و کاربران امارت متحده عربی هم‌اکنون به آن دسترسی دارند. قرار است کاربران سایر کشورها نیز به‌زودی به آن دسترسی داشته باشند. 

این آپدیت شامل قابلیت‌های جدیدی می‌شود و برخی اپلیکیشن‌های اصلی ساامسونگ نیز به‌روزرسانی شده‌اند‌. همچنین چندین ایموجی واقعیت افزوده ارائه شده است. این آپدیت شامل بسته امنیتی ماه دسامبر ۲۰۲۲ نیز می‌شود. نسخه ۴G این گوشی، ماه گذشته آپدیت  One UI 5.0 را دریافت کرد. 

گوشی گلکسی S10 لایت نیز آپدیت جدید را با شماره ورژن G770FXXU6HVK5 دریافت کرده است و در کنار آن بسته امنیتی ماه نوامبر ۲۰۲۲ را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. کاربران هلندی اولین کسانی هستند که این آپدیت را دریافت کرده‌اند. 

تبلت گلکسی تب S7 FE نیز جزو مدل‌هایی است که شانس دریافت آپدیت اندروید ۱۳ را پیدا کرده است. این آپدیت با شماره ورژن T736BXXU1CVL1 ‌منتشر شده و بسته امنیتی ماه نوامبر ۲۰۲۲ را در کنار خود عرضه خواهد کرد.

منبع: Gsmarena

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.