اینستاگرام قابلیت ایجاد و ویرایش پست در دسکتاپ را فراهم می‌کند

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴

وقتی صحبت از برنامهٔ اینستاگرام پیش می‌آید، می‌توان گفت اکثر قابلیت‌ها و ویژگی‌های مورد استفاده در آن، فقط به کاربران موبایل محدود می‌شود. علی‌الخصوص آن دسته از ویژگی‌هایی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و کلیدی‌تر محسوب می‌شوند؛ از جمله قابلیت ساخت و ویرایش پست‌ها درون این پلتفرم.

یک سالی می‌شود زمزمه‌های اضافه‌شدن قابلیت ساخت پست از طریق دسکتاپ (سایت اینستاگرام) در فضای مجازی مطرح است. به‌راحتی می‌توان گفت این موضوع می‌تواند باعث گسترش بیش از پیشِ این برنامه برای کاربران سراسر جهان شود. حال به گفتهٔ یکی از توسعه‌دهندگان و فاش‌کنندگان اخبار تکنولوژی در توییتر، به‌نظر می‌رسد اینستاگرام قصد دارد قابلیت ایجاد پست و ویرایش آن را به نسخهٔ دسکتاپ خود اضافه کند.

این توسعه‌دهنده هم‌چنین تصاویر ساختگی‌ای مختص این‌که قابلیت ذکرشده چگونه کار خواهد کرد، منتشر کرده‌است. به احتمال زیاد، سایت اینستاگرام به شما این اجازه را می‌دهد تا تصاویر یا ویدیوهایتان را درون پلتفرمش آپلود کنید و سپس، درست همانند نسخهٔ اندروید و آی او اس، فیلترهای زیباسازی اینستاگرام را روی آن‌ها اعمال کنید و هم‌چنین افراد و مکان‌ها را روی آن تگ کنید. رابط کاربری منتشرشده از سوی این توسعه‌دهنده، شباهت زیادی به نسخهٔ موبایلی این برنامه دارد.

مطالب مرتبط:

البته هنوز معلوم نیست این قابلیت چه زمان از سوی اینستاگرام برای دسکتاپ اضافه می‌شود ولی گفته می‌شود در حال حاضر در مرحلهٔ آزمایش درون‌شرکتی قرار دارد. لازم است ذکر شود که این احتمال وجود دارد تا زمان عرضهٔ رسمی این قابلیت برای کاربران دسکتاپ، تغییرات عمده‌ای درون رابط کاربری آن شکل بگیرد.

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.