GFI بهترین محصول سال شناخته شد

کسری نراقی
۶ دی ۱۳۹۱ - 02:14

GFI بهترین محصول سال شناخته شد

جوایز Network Computing بر محصولات و خدماتی معطوف است که مشارکت مثبتی در بهبود زیرساخت‌های شبکه IT در سازمان‌ها و بخش‌های عمومی و خصوصی دارند.


برنامه آرشیو کننده ایمیل GFI براساس نظرسنجی عمومی، در جشنواره سالانه Network Computing Awards ، به عنوان محصول سال برگزیده شد.
به گزارش ایتنا از موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی جی اف آی در ایران، برنامه GFI MailArchiver در ششمین دوره سالیانه جوایز رایانش ابری، جایزه محصول سال ۲۰۱۲ را از آن خود کرده و با کسب حداکثر آرا (و بیش از ۳۰ هزار رای آنلاین) علاوه بر شکستن رکورد، این جایزه معتبر را کسب کرده است.

بر اساس این گزارش، این مجموعه جوایز تنها جوایزی هستند که به صنعت شبکه سازی توجه خاصی دارند و از همین رو انتخاب برگزیدگان و رای‌گیری به صورت آنلاین انجام می‌شود تا بدین طریق بر اساس برداشت خود کاربران نهایی بهترین محصول شبکه در بازار مشخص شود.

جان اسپور، مدیر فروش کانال آفریقا و خاورمیانه شرکت GFI Software، می‌گوید: «این جایزه انعکاسی از سطح اطمینان صنعت به GFI و قدرت محصول ماGFI MailArchiver است که در بسیاری از مناطق خاورمیانه پیشقراول بوده است.»

برنامه GFI Mail Archiver به کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMB) امکان می‌دهد بر بسیاری از چالش‌های مرتبط با سامانه ایمیل خود فایق آیند؛ چالش‌هایی چون مدیریت حجم روزافزون ایمیل‌ها و پیوست‌ها، حفظ کارایی سرورهای Microsoft Exchange، امکان اتکای کامل به فایل‌های PST یا نوارهای پشتیبان مغناطیسی برای بازیابی ایمیل‌های قدیمی یا پاک شده، تطابق کامل با الزامات نگهداری داده‌ها، و اطمینان از اینکه اطلاعات حساس موجود در ایمیل‌ها از دست نمی‌روند و برای حفظ بقای کسب و کار در مواقع خرابی سیستم یا حوادث طبیعی می‌توان آنها را بازیابی کرد.

این برنامه هم‌اکنون شامل Mailingsights، ابزاری برای تحلیل دیتا، نخستین بار از این نوع، می‌باشد و به SMBها امکان می‌دهد ثروت اطلاعاتی خود را (شامل ایمیل‌های آرشیوی) از طریق داده‌کاوی و تولید گزارش‌های منظم، به حداکثر برسانند.

فیل باسفیلد، مدیر واحد کسب و کار زیرساخت‌ها در GFI Software می‌گوید:« جایزه دریافتی از Network Computing معرف تلاش‌های ما برای فراهم آوردن ابزارهایی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است که نیاز دارند تا ایمیل‌های‌شان را به نحو کارایی آرشیو کنند. این ابزارها در تلفیق با ابزار‌هایی قدرتمندتر به سازمان‌ها کمک می‌کند ارزش مشتری و هوش داده‌ای داخلی خود را از دل آرشیو‌های ایمیل بدون ساختارشان، بیرون بکشند.»

گفتنی است جوایز Network Computing بر محصولات و خدماتی معطوف است که مشارکت مثبتی در بهبود زیرساخت‌های شبکه IT در سازمان‌ها و بخش‌های عمومی و خصوصی دارند.

ایتنا

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.