ویژن پرو اپل اکنون بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی دارد - تکفارس 
ویژن پرو اپل اکنون بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی دارد - تکفارس 

ویژن پرو اپل اکنون بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی دارد

افشین نوری
۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - 19:14
ویژن پرو

هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو که به‌تازگی با قیمت ۳۵۰۰ دلار عرضه شده حالا بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی دارد.

اپل اعلام کرده است که فروشگاه اپ استور ویژن پرو در حال حاضر بیش‌ از ۱۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی در اختیار کاربران این هدست قرار می‌دهد که به‌راحتی می‌توانند آن‌ها را دانلود و استفاده کنند.

اپل به‌تازگی آپدیت visionOS 1.0.3 را برای حل مشکل ریست پسورد ویژن پرو منتشر کرده است. این به‌روز‌رسانی گزینه‌ای را اضافه کرده که در صورت فراموش کردن رمز عبور دستگاه می‌توانید آن را بازنشانی کنید.

قبل از این به‌روزرسانی، کاربران ویژن پرو نمی‌توانستند رمز عبور دستگاه خود را در خانه بازیابی کنند و مجبور بودند آن به یک فروشگاه اپل ببرند تا از یک کیت توسعه‌دهنده ویژه برای ریست رمز پسورد آن استفاده کنند.

به گزارش MacRumors، در صورت فراموش کردن رمز عبور ویژن پرو، آپدیت جدید visionOS 1.0.3 گزینه‌ای برای ریست آن در اختیار کاربران قرار می دهد.

کسانی که می‌خواهند این هدست را بخرند باید موارد دیگری را نیز بدانند. برای مثال، این هدست کاملا شکننده است و در کالبدشکافی اخیر iFixit این موضوع ثابت شده است. همچنین شیشه جلویی آن به راحتی خراشیده می‌شود و هزینه تعمیر آن ۷۹۹ دلار است. بنابراین توصیه ما این است که قبل از خرید ویژن پرو حتما همه جنبه‌های منفی آن را در نظر داشته باشید.

اخیرا وب‌سایت  The Elec گزارش داده بود که اپل احتمالا فقط قادر به عرضه ۴۰۰ هزار دستگاه از هدست جدید خود در هر سال خواهد بود و دلیل آن هم این است که سونی به عنوان سازنده نمایشگرهای این هدست نمی‌تواند بیش از این تعداد بسازد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید