گلکسی S24 اولترا در تست باتری آیفون ۱۵ پرو مکس را شکست داد

افشین نوری
۱ بهمن ۱۴۰۲ - 08:09
گلکسی S24 اولترا

گلکسی S24 اولترا سامسونگ هرچند از همان باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی گلکسی S23 اولترا استفاده می‌کند اما بهبودهای نرم‌افزاری و تراشه پیشرفته آن باعث شده تا این گوشی بتواند در تست باتری آیفون ۱۵ پرو مکس را شکست دهد.

 در این تست که توسط یکی از یوتیوبرها به نام XEETECHCARE انجام شده چهار گوشی پرچمدار از نظر دوام باتری مورد مقایسه قرار گرفتند. این یوتیوبر برای مقایسه گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو مکس، گلکسی S24 اولترا، گلکسی S23 اولترا و پیکسل ۸ پرو سعی کرد چندین برنامه شبکه اجتماعی را همزمان استفاده کند و حتی ۳DMark را فعال کند.

گلکسی S24 اولترا

هرچند آیفون ۱۵ پرو مکس در تست باتری عملکرد خوبی داشت اما در مقایسه با گلکسی S24 اولترا نتوانست رقابت خوبی داشته باشد.  گلکسی S24 اولترا در مجموع ۱۰ ساعت و ۵۹ دقیقه قبل از خاموش شدن دوام آورد، در حالیکه آیفون ۱۵ پرومکس با ۱۰ ساعت و ۲۰ دقیقه در رده دوم قرار گرفت.

گوشی پیکسل ۸ پرو نیز توانست با ۱۰ ساعت عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد و در رتبه سوم قرار بگیرد، در حالیکه باتری گلکسی S23 اولترا فقط ۸ ساعت ۱۰ دقیقه دوام آورد.

هرچند تست XEETECHCARE یک آزمایش جامع برای مقایسه عملکرد باتری‌ها محسوب نمی‌شود اما می تواند یک دید کلی در اختیار ما قرار دهد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.