این گوشی‌های سامسونگ قابلیت‌های Galaxy AI را دریافت می‌کنند

افشین نوری
۲۸ دی ۱۴۰۲ - 08:56

سامسونگ تائید کرد که گوشی‌ها و تبلت‌های قدیمی گلکسی رابط کاربری One UI 6.1 را دریافت خواهند کرد.

سامسونگ سری گلکسی S24 را با قابلیت‌های هوش مصنوعی زیادی که در One UI 6.1 گنجانده شده‌اند معرفی کرد. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا قابلیت‌های هوش مصنوعی این گوشی‌های جدید برای گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ نیز ارائه خواهد شد یا خیر. خب، ما خبرهای خوبی برای شما داریم.

سامسونگ اعلام کرده که چندین قابلیت هوش مصنوعی سری گلکسی S24 برای دستگاه‌های قبلی این شرکت نیز ارائه خواهد شد. به گفته این شرکت بسیاری از قابلیت‌های Galaxy AI برای مدل‌های قدیمی‌تر از جمله سری گلکسی S23، گلکسی S23 FE، گلکسی زد Fold 5 و Flip 5 و سری گلکسی تب S9 تا نیمه اول ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

بنابراین قابلیت‌های Galaxy AI در انحصار سری گلکسی S24 نخواهد بود و دستگاه‌های قدیمی‌تر سامسونگ نیز آن‌ها را دریافت خواهند کرد.

 یکی از قابلیت های هوش مصنوعی گلکسی S24 امکان ترجمه زنده تماس‌های تلفنی خواهد بود. در این قابلیت، از هوش مصنوعی برای ترجمه همزمان استفاده خواهد شد.

قابلیت بعدی، Nightography Zoom نام خواهد داشت که به بهبود کیفیت عکس‌های گرفته شده در نور کم هنگام بزرگ‌نمایی کمک خواهد کرد. ظاهرا قابلیت دیگری به نام High Resolution نیز وجود خواهد داشت که کیفیت تصاویر دوربین اصلی را افزایش خواهد داد.

قابلیت دیگری به نام  Screen Display وجود خواهد داشت که شما با استفاده از این قابلیت فضای بیشتری برای انجام کارهایی که دوست دارید خواهید داشت.

قابلیت بعدی Generative Edit نام دارد که احتمالا یک ابزار ویرایشی مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود. این قابلیت  ظاهرا شبیه به Magic Eraser گوگل در سری پیکسل ۸ خواهد بود.

متاسفانه، سامسونگ اشاره‌ای به اینکه دقیقا کدام قابلیت‌های Galaxy AI برای دستگاه‌های قدیمی ارائه خواهد شد نکرده است.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.