هوش مصنوعی مایکروسافت کوپایلت پرو معرفی شد

افشین نوری
۲۶ دی ۱۴۰۲ - 10:47
کوپایلت پرو

مایکروسافت رسماً هوش مصنوعی کوپایلت پرو معرفی کرد. این پلتفرم دارای قابلیت پیشرفته‌ای است.

به‌تازگی کدهایی در داخل مرورگر اج مشاهده شده بود که نشان می‌دادند مایکروسافت روی یک برنامه مبتنی بر اشتراک Copilot Pro کار می‌کند. حالا مایکروسافت این خبر را به‌طور رسمی اعلام کرده و در واقع طرح پریمیوم کوپایلت پرو را معرفی کرده است.

به مایکروسافت، کوپایلت پرو برای دو گروه طراحی شده است، کاربران حرفه‌ای و کاربران مایکروسافت ۳۶۵ که می‌خواهند از کوپایلت برای موارد شخصی استفاده کنند.

هزینه کوپایلت پرو برای هر کاربر ۲۰ دلار در ماه است و قابلیت‌های ویژه آن به صورت زیر است:

  • اولویت دسترسی به آخرین مدل‌های هوش مصنوعی در زمان اوج مصرف
  • تولید تصویر بهبودیافته که شامل ۱۰۰ عدد در روز با کیفیت عالی و جزئیات بیشتر
  • توانایی ساخت Copilot GPT سفارشی خود در Copilot GPT Builder.
  • امکان دسترسی به کوپایلت در ورد، اکسل، وان‌نوت، اوت‌لوک و پاورپوینت برای کاربران مایکروسافت ۳۶۵

هزینه اشتراک ۲۰ دلاری کوپایلت پرو مثل هزینه اشتراک ChatGPT Plus است که امکان دسترسی به جدیدترین مدل‌های هوش مصنوعی، دسترسی به پلاگین، حالت توربو و دسترسی به قابلیت‌های جدید را ارائه می‌دهد.

مایکروسافت اعلام کرده که می‌خواهد دکمه اختصاصی هوش مصنوعی کوپایلت را به کیبورد ویندوز اضافه کند. این خبر را مایرزوسافت در یک پست وبلاگی و قبل از شروع نمایشگاه CES 2024 داده است.

به‌گفته مایکروسافت، دکمه اختصاصی هوش مصنوعی کوپایلت اولین تغییر اساسی در صفحه‌کلید کامپیوترهای ویندوزی در سه دهه گذشته» خواهد بود. این دکمه اختصاصی همانند دکمه ویندوز که یک راه سریع برای باز کردن منوی استارت عمل می‌کند، قادر خواهد بود دستیار هوش مصنوعی مایکروسافت را بلافاصله احضار کند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.