اینستاگرام به زودی گزینه‌ای برای نمایش فقط پست های افراد تائید شده ارائه می کند

افشین نوری
۲ آبان ۱۴۰۲ - 12:58
ویدیوهای قدیمی اینستاگرام بی‌صدا

متا قصد دارد قابلیت جدیدی معرفی کند که در حال حاضر در پلتفرم X موجود است: فیدهای فقط تائید شده.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام گفته است که این شرکت در حال تست این قابلیت است که فقط پست‌های افراد تائید شده را در فید دیگران نشان دهد.

به گفته موسری، یک گزینه جدید Meta Verified در قسمت Following و Favorites برای کاربران اینستاگرام نمایش داده خواهد شد تا به آنها اجازه داده شود بین دو نوع فید سوئیچ کنند.

گفتنی است سرویس Meta Verified که در اوایل سال جاری ارائه شد، با قیمت ۱۱.۹۹ دلار برای نسخه وب و ۱۴.۹۹ دلار برای اپلیکیشن قابل دسترس است.

در هر حال باید ببینیم بازخورد کاربران نسبت به قابلیت جدید اینستاگرام چگونه خواهد بود. همچنین برخی کاربران اینستاگرام یک قابلیت جدید دریافت کرده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد تا یک نظرسنجی در قسمت نظرات پست های خود ایجاد کنند. این قابلیت فعلا برای همه کاربران در دسترس نیست، بلکه فقط برای تعدادی از خالقان محتوا قابل دسترس است.

قابلیت جدید اینستاگرام توسط آدام موسری، رئیس این شرکت اعلام شده است. او این خبر را در کانال پخش خود منتشر کرد و تاکید کرده که نظرسنجی های اینستاگرام را اکنون می‌توان در بخش نظرات پست‌های فید و ریلز اضافه کرد.

قابلیت نظرسنجی در اینستاگرام چیز جدیدی نیست، اما تاکنون امکان رای دادن به نظرسنجی در استوری‌ها فقط به صورت استیکر وجود داشت. هنوز مشخص نیست که این قابلبت چه زمانی عرضه خواهد شد. اینستاگرام اخیرا قابلیت ارسال فایل‌های GIF در بخش نظرات را نیز ارائه کرده بود.

 اینستاگرام همچنین در حال تست قابلیت انتشار استوری برای چندین فهرست مخاطب است. هدف این قابلیت آن است که به کاربران اجازه دهد تا استوری‌ها را با گروه‌های مختلف به اشتراک بگذارند و کنترل بهتری روی افرادی که می‌توانند استوری‌های آن‌ها را ببینند ارائه کند. آدام موسری، رئیس اینستاگرام، جزئیات بیشتر درباره این قابلیت را در کانال خود منتشر کرده است.

اینستاگرام قبلا قابلیت کلوز فرندز را معرفی کرده بود که به شما اجازه می‌داد تا استوری‌ها را با نزدیک‌ترین دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این قابلیت، باید مشخص کنید که چه کسانی در لیست دوستان نزدیک شما قرار دارند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.