Geekom اولین و سریعترین کامپیوتر ۴×۴ NUC دنیا را معرفی کرد

افشین نوری
۳ شهریور ۱۴۰۲ - 12:19
Geekom

شرکت Geekom کامپیوتر ۴×۴ Mini NUC را معرفی کرد. این کامپیوتر تا ۶۴ گیگابایت حافظه DDR4-3200 ارائه می‌کند. اما عدم پشتیبانی آن از حافظه DDR5 کمی جای سوالی دارد چراکه پردازنده‌های رپتور لیک اینتل با حافظه‌های DDR5 بهترین عملکرد را دارند. شما به یک اسلات SSD × M.2 2280 PCIe Gen 4 x 4 و ۱x 2.5 SATA HDD دسترسی خواهید داشت که نیازهای حافظه شما را برآورده خواهند کرد.

دلیل اینکه پردازنده‌های Core i9 اینتل با تاخیر استفاده می‌شوند توان حرارتی بالای آن‌هاست که استفاده از آن را در MINi-PC سخت می‌کند. البته Geekom از طریق سیستم خنک کننده راه حلی برای آن پیا کرده است. پس از ۲ ساعت تست کامپیوتر در ۳DMark، IT13 دمای متوسط آن به ​​۳۷.۴ درجه سانتیگراد رسید که تاحدودی قابل قبول است.

Geekom

کامپیوتر Geekom IT13 4×4 NUC چندین درگاه در پشت و جلوی خود دارد و همچنین از اتصال Wi-Fi 6E پشتیبانی می‌کند. IT13 دارای یک طراحی مینیمالیستی است که آن را برای استفاده در کاربردهای مختلف عالی می‌کند.

به گفته Geekom قیمت نسخه Core i5-13500H این کامپیوتر دارای قیمت ۴۹۹ دلار، نسخه Core i7-13700H دارای قیمت ۶۸۹ دلار و نسخه Core i9-13900H دارای قیمت ۷۸۹ دلار است.

منبع: wccftech

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.