چت بات گوگل بارد اکنون در اروپا از بیش از ۴۰ زبان پشتیبانی می کند

افشین نوری
۲۲ تیر ۱۴۰۲ - 17:05
بارد گوگل

گوگل اخیرا چت بات بارد را معرفی کرد و حالا با عرضه آن در اروپا و برزیل و پشتیبانی از زبان‌های مختلف توانسته بزرگ‌ترین گسترش این پلتفرم را تا به امروز انجام دهد. این چت بات همچنین قابلیت‌های جدیدی ارائه کرده است.

گوگل بارد بعد از افزودن زبان‌های کره‌ای و ژاپنی و عرضه در بیش از ۱۸۰ کشور دنیا در رویداد I/O 2023 در ماه می امسال، حالا از بیش از ۴۰ زبان زنده دنیا مثل عربی، چینی، آلمانی، هندی و اسپانیایی پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر این چت بات در اروپا (همه ۲۷ کشور) و برزیل در دسترس است. گوگل گفته که با متخصصان، سیاست‌گذاران و رگلاتورهای حریم خصوصی در مورد گسترش پلتفرم هوش مصنوعی خود همکاری داشته است.

گوگل همچنین قابلیت‌های جدیدی به این سرویس اضافه کرده است که به شما اجازه می‌دهند تا لحن و سبک پاسخ‌های بارد به سوالات را سفارشی‌سازی کنید. برای این منظور، یک منوی کشویی جدید اضافه شده است که شامل پنج گزینه ساده، طولانی، کوتاه، حرفه‌ای و معمولی می‌شود.

همچنین اگر روی آیکون صدا در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید، بارد می‌تواند پاسخ‌های خود را با صدای بلند به بیش از ۴۰ زبان بخواند. گوگل همچنین چهار قابلیت برای افزایش بهره وری این چت بات ارائه کرده است. قابلیت پین کردن چت‌ها نیز به شما اجازه خواهد داد تا یک مکالمه را به طور کامل ذخیره کنید.

این مکالمات پین شده در یک نوار کناری جدید ظاهر می‌شوند که شامل یک دکمه “چت جدید” در بالا، “مکالمات پین شده” و همچنین “مکالمات اخیر” می‌شود. گوگل قسمت پرسش‌های متداول و سایر تنظیمات را به گوشه بالا سمت راست انتقال داده است.

شما همچنین می‌توانید برای پاسخ‌های بارد لینک‌هایی ایجاد کنید تا ایده‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع: ۹to5google

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.