کوکا کولا به موسیقی در تبلیغات اعتقاد دارد و می خواهد استودیوی اختصاصی خودش را توسعه دهد

افشین نوری
۱۲ تیر ۱۴۰۲ - 11:12
کوکا کولا

کوکا کولا یکی از برندهای مطرح دنیا است و حالا به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد با توسعه استودیوی اختصاصی خود استفاده بیشتری از موسیقی در تبلیغات بکند.

غول نوشیدنی دنیا تصمیم دارد در پلتفرم موسیقی Coke Studio خود آهنگ‌هایی از هنرمندان مختلف در زمینه‌های مختلف ضبط کند و از این آهنگ‌ها در تبلیغات استفاده نماید. این استودیو به‌تازگی اولین آهنگ از ۲۵ آهنگی را که قرار است تا سپتامبر امسال منتشر شوند را عرضه کرده است. ظاهرا ۱۹ هنرمند مختلف در ساخت آهنگ‌های امسال با کوکا کولا همکاری خواهند کرد.

این استودیو از زمان راه‌اندازی‌اش در سال ۲۰۲۲ رشد کرده و سال گذشته با هفت هنرمند برای تولید یک آهنگ همکاری داشت. استودیوی کوکا کولا علاوه بر از افزایش تعداد آهنگ‌ها و مشارکت هنرمندان مختلف سعی کرده حضور خود در جشنواره‌های موسیقی را نیز افزایش دهد و همچنین تجربیات دیجیتالی خود را برای افزایش ارتباطات موسیقایی گسترش دهد.

استودیوی کوکا کولا در واقع بخشی از تغییر نگاه این برند در زمینه بازاریابی است. به نظر کوکا کولا، موسیقی یک جعبه شنی بسیار غنی است که اجازه می‌دهد تا این شرکت بتواند روی تجربیات در بازارها و مناطق مختلف تمرکز کند.

جدیدترین آهنگ منتشر شده توسط این استودیو، “Be Who You Are (Real Magic)” نام دارد که توسط جان باتیست برنده جایزه گرمی و با همکاری هنرمندانی مثل NewJeans، J.I.D.، Camilo و Cat Burns نوشته و اجرا شد.

کوکا کولا اخیرا با همکاری ریلمی نسخه ویژه‌ای از گوشی ریلمی ۱۰ پرو ۵G معرفی کرده بود. این نسخه در تعداد محدود عرضه شده و طراحی خاصی دارد. این گوشی نه‌تنها از برند کوکا کولا الهام گرفته است بلکه رابط کاربری آن نیز تغییراتی نسبت به نسحه اصلی دارد.

نسخه ویژه ریلمی ۱۰ پرو قرار است به قیمت ۲۵۵ دلار عرضه شود و انتظار می‌رود که با توجه به یدک کشیدن نام برند کوکاکولا که یکی از شرکت‌های مطرح نوشیدنی است با اقبال خوب مشتریان مواجه شود. 

این گوشی نتیجه همکاری ریلمی و کوکاکولاست و انتظار می‌رود که در آینده نیز شاهد چنین همکاری‌هایی باشیم. این کار باعث فروش بهتر گوشی‌های ریلمی خواهد شد. شرکت‌های دیگر نیز احتمالا به فکر همکاری مشابهی با کوکاکولا بیفتند. 

گوشی ریلمی ۱۰ پرو چند ماه پیش با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی LCD، باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپری و دوربین‌های ۱۰۸/۲ مگاپیکسلی معرفی شد و از تراشه اسنپدراگون ۶۹۵ بهره می‌برد. 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.